Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Az egészséges ha így táplálkozok?

Az egészséges ha így táplálkozok?

Figyelt kérdés

Nos kicsit bonyolult a napi kalória bevitelem ugye kb 1500-1600 körűl van ez az amit hétköznap be viszek ez pont jó kb testsúlyt fennt tartani. De...

Hétvégente el kezdtem menni diszkózni, kocsmázni stb! És gyakran elő fordul , hogy nem eszek. Mert nincs pénzem kajára, vagy a helyen ahol vagyok semmi kaját nem kapni. Nos én 10 hónapja nyomok sajátestsúlyos edzést. És az a kilógramm amit tervezek fent tartani az a 72-73 kg mert , hogy csak 179 cm magas vagyok. De pl múlt hétvégén pénteken Miskolcra mentünk haverokkal bulizni. És 17 óráig kb semmit nem ettem és akkor 26 óráig voltam talpon Pedig előtte jól teli is ettem magam és meg is lett az eredménye le is estem 70 kg-re. Utána szombat este 8 óráig nem ettem és még -1 kg majdnem. Éz majdnem mindig rendszeres mondjuk azt , hogy 2 hetente majdnem minden héten ez megy bár 17 óra no eat még akkor az egyszer volt és edzeni sem volt az nap időm se erőm max 12-13 óra volt eddig. És utána meg mindig vissza is szedem a kilót pl most is már szerintem 73 kg körűl vagyok .Éz egészségtelen? És kevésbé fogok így fejlődni , mármint izomba? Illetve ha lejjebb mennék kilóba akkor kevesebbet fogynék egy ilyen után? max 67 kg-ig mennék le ha nagyon muszály! De csak akkor ha ez egészségtelen. Mostmár megpróbálom minnél gyakrabban úgy csinálni majd , hogy legalább ilyenkor is veszek pl legalább egy zacdkó csipszet utána. Ha hot fáradt vagyok akkor is ha haza érek akkor eszek ha van mit. Illetve azon is gondolkodtam , hogy ez pont inkább egészséges . Mert addig távozik belőlem méreg anyag. De akkor is 12 óra táplálék nélkűl , meg állandóan testömeg változás . Nem biztos , hogy egészséges meg az izmaim se biztos , hogy jól bírnak fejlődni így! Bár nem táplálkozok azért olyan egészségtelenűl. Illetve azt is tudni szeretném ha ezt csinálom akkor az is mennyire káros. Majd a nyárra le szeretnék menni 63-64 kg-re azért , hogy a lányoknak jobban tetszek... Jővő öszre pedig fel mennék 95 kg kőrnyékére persze csak ha nem csajóznék be :D ... És abbol már nem is adnék le sokat nyárra se max 5-6 kg és akkor biztos , hogy nem szabadna egy buliban a csajokra meg a piára kőlteni annyit , hogy ne maradjon min pl két csomag csipszre vagy 2 hambura pénz! Ugye a sztreetworkout miatt akarok majd testömegetnövelni. És Pl tavalyelőtt ősszel még 88-89 kg lehettem de akkor még nem edzettem. És tavaly tavaszra le mentem 62-re. Most pedig így összre a 72-73-mat céloztam be és kb azota megy ez így!

Illetve energia ittalt is szoktam inni néha 2 dobozzal is. Úgy tudom abba még valami zsír égető is van ami ráadásul nem is valami egészséges ahogy halottam. De sajnos kel a koffein ez egészséges így?


17/Fiú



2019. febr. 5. 21:38
 1/1 Fodor István Ferenc ***** válasza:
Hát meglehetősen bonyolult életet élsz. Mindössze az a vigasztaló számodra, hogy fiatal vagy, így a szervezeted még tud reagálni a szertelenségre. Honnét tudod, hogy a csajoknak úgy tetszel, ha lemész deszkába. Te nem cukkolod a deszka csajokat, hogy "elfelejtetted felszögezni a csecsedet?" Nem biztos, hogy jó a 30-40 kg-os ide-oda hízás-fogyás. Ennyi!
2019. febr. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!