Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Rosszullét ha nem eszek par...

Rosszullét ha nem eszek par oraig?

Figyelt kérdés
hanyingerem szokott lenni ha nem eszek par odáig. szerintetek mitol lehet? lehet hogy a stressz is közrejátszik pl a hasfajasban de egyebkent fogalmam sincs mi lehet. 50 kilo vagyok sportos

2019. febr. 6. 19:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Laborban voltál mostanság? Cukrod rendben? Első körben erre gondolok..
2019. febr. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

nem voltam sehol sem :/ gondoltam hatha volt valakinek ilyen mar.

koszonom megprobalom majd szerintem ha folytatódik :)

2019. febr. 6. 20:44
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem tinikorom óta ez van, most 30 vagyok, mindig van egy kis keksz-csoki a táskámban ha nem jutnék kajához hosszabb ideig nehogy rosszul legyek. Cukrom, minden rendben, volt két terhességem is ott is cukorterhelésnél jók lettek az eredmények. Egyébként én is sportos vagyok, de edzés előtt is kell ennem valamit hogy szinten tartsa a vércukrot különben van hogy berosszulok.

Azért egy vérvétel nem árt, háziorvos beutal biztos ami biztos nézetném a helyedben, de szerintem nagy gond nincs (pláne ha esetleg még serdülsz is...)

2019. febr. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

nagyon koszonom a válaszodat!:) edzesnel nekem is előfordult mar hogy rosszul lettem tobbszor is de mostmar odafigyelnek koszi :D

még sosem voltam vérvételen valojaban es 19 leszek áprilisban :Ddddd

2019. febr. 9. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!