Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Túl nagy az etvagyam. Hogyan...

Túl nagy az etvagyam. Hogyan csökkenthető?

Figyelt kérdés

Imadok enni...:D És olyan sokat tudok enni lány létemre komolyan... És sajnos fel is szedtem majdnem 20 kilót az elmúlt par évben és nagyon zavar, h meghiztam, pedig mindig csinos voltam. :(

Szerintetek hogyan csokkenthetem az etvagyam es fogyhatok vissza?:/


2019. febr. 7. 17:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Tudatos étkezéssel. Vacsorára párolt zöldség hússal, vagy kevés egyéb étkezés reszelt répával elősegíti a fogyást. Persze nap közben nem lehet nassolni, csak gyümölcsöt.
2019. febr. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Miből eszel sokat? Gondolom, nem zöldségekből és fehérjedús ételekből. Ezekre alapozz, és a magas szénhidráttartalmú ételekből egyél ritkábban és kevesebbet. Főétkezésnél pl. a tányért oszd 3 részre, egy adag hús, egy adag zöldség (lehet párolt/főtt is, nem csak saláta), egy adag egyéb köret. Szendvicset úgy készítsd, hogy egy vékony szelet kenyéren legyen sajt, szalámi, főtt tojás és egyél hozzá sok nyers zöldséget. Cukros dolgokat, péksütiket lehetőleg minél kevesebbet egyél. Ha édeset kívánsz, egyél gyümölcsöt (ne túl sokat).
2019. febr. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!