Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Amióta megszültem 8kilót...

Amióta megszültem 8kilót fogytam még abból amennyi terhesség elött voltam, pedig dupláját eszem, nagyon éhes vagyok, szoptatok már 11hónapja, mit csináljak hogy visszahízzak legalább arra az 50kg-ra?

Figyelt kérdés
Semmi alakom nincs már, ráadásul 158cm vagyok, úgy nézek ki alkatilag mint egy 13éves. Van itt valaki aki ugyanigy volt mint én és sikerült visszahíznia? Megköszönném a tippeket

2019. febr. 8. 14:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
De jó neked, én cserélnék veled 😊 én szoptatás alatt is szedtem a terhesvitamint, híztam folyamatosan... Laboron voltál mostanában? Orvos mit mond?
2019. febr. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Erdemes lenne egy endokrinológust meglátogatni hormonok pajzsmirigy stb megnézetni. De ha vilag eletedben gyorsan lementek a kilók vagy alig akartál hizni akkor valószínű semmi baj es gyors az anyagcseréd en is sajnos ebben a cipőben vagyok. Minden almon hogy 50 kg lehessek mert nem kapok magamra ruhákat minden lóg rajtam. A vizsgálatok negatívak lettek es azt javasoltak mennyek dietetikushoz szoval ez lesz a kovi lépes. De elotte nézesd meg magad.
2019. febr. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Én is többet fogytam mindkét terhességem után mint amit hiztam. Eleve 151cm vagyok és mindkét terhességem alatt 43kg-ról kezdtem 16 kg-t hiztam. Voltam mindenféle kivizsgáláson és a vérszegénység én kívül minden rendben van. A doki mondta, hogy ilyen fajta vagyok rá kell tudjam. Hiába eszek nem marad rajtam semmi. Vitaminokat szedek mindenfélét, minden nap főtt étel, zöldség, gyümölcs is megy.
2019. febr. 9. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én csak azt a 8-10kilót szeretném visszaszedni amennyi terhesség elott voltam :( ha fogyóztam is 47-töl lejjebb nem mentem pedig akkor már alig ettem. Azért nem értem miért fogytam még 5kilot mikor a dupláját eszem. Dokinál még nem voltam, de szeretném befejezni a szoptatást mikor 1éves lesz a kicsi és ha utána se hízok akkor utánajárok a dolgoknak. Mindig formás voltam, kerek fenék izmos combok most meg a bordáim állnak ki.
2019. febr. 9. 12:10
 5/6 A kérdező kommentje:
Fenekem eltunt, combjaim mint a cérna, kiálló bordák nem valami nöies :/ Egyébként a hajam is nagyon megritkult a körmeim is hullámosak és toredeznek nagyon. B-komplexet szedek plusz mindig valamit beveszek mellé, sokat is eszek, gyumolcs is minden van az etrendemben, fott kaja legalább egyszer. Szerintem ez nem normális így :/
2019. febr. 9. 12:17
 6/6 anonim válasza:

3-as vagyok.

Jelenleg 40 kg-t nem tudom elérni 2 gyerek után sem. Ez sem egészséges, sokszor mindeni szájából csak ezt hallom, hogy milyen sovány vagyok. Aggaszt engem is. hiába mondom, hogy eszek nem hiszik el. De nem tudok attól többet enni mint amennyit elbír a gyomrorm.

2019. febr. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!