Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szerintetek jó arányban van a...

Szerintetek jó arányban van a magasságom a testsúlyommal? 45 kg/ 166 cm Igazából mindig is vékony voltam, szüleim is vékonyak voltak ilyen korban, evéssel problémám nincs, viszont kevesebbet eszek mint egy átlagos ember

Figyelt kérdés

Nemrég elkezdtem edzeni, izmot akarok ezért a kardió edzést kerülöm

BMI indexem 16,2

Viszont félek attól hogy valaha anorexiás lehetek...

18/lány



2019. febr. 9. 14:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
46%
Egyáltalán nincs jó arányban. Túlságosan sovány vagy. Ha mindenki vékony a családban, akkor is. Az, hogy azt mondod, nincs problémád az evéssel, semmit se jelent, hiszen kb. minden evészavaros is ezt mondja magáról. Orvosi felügyelettel próbálj felszedni néhány kilót.
2019. febr. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%

Kevéske. Minimum 5kg rádférne.


163 mellett majd átszakadtam 45kilósan, nemtudom elképzelni, hogy egy tőlem magasabb lányon jól mutasson az a súly.

2019. febr. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%

Az orvost én is tudom ajánlani.


Én depressziós voltam, amíg a mélypontot éltem nem is vettem észre hogy is nézek ki. Amikor jobban lettem akkor tűnt fel milyen rossz a helyzet. Máig bennem van a pillanat amikor feküdtem az ágyon és észrevettem a teljesen beesett hasam és kiálló bordáim.

2019. febr. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Erről szó sincs, nem vagyok depressziós és anorexiás sem... a végtagjaim vékonyak inkább amúgy , a hasamon meg egy kis , tényleg minimális felesleg is van:D
2019. febr. 9. 14:28
 5/11 anonim ***** válasza:
26%

"nem vagyok depressziós és anorexiás sem... egy kis , tényleg minimális felesleg is van:D"

Pontosan ugyanezt mondják magukról az anorexiások is.

2019. febr. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Privibe kuldhetek képet, csak hogy teljes legyen az elképzelésetek
2019. febr. 9. 14:31
 7/11 anonim ***** válasza:
60%

Az, hogy valaki vékony nem jelenti azt, hogy anorexias :D jezusom... ha korosan ehezteted magad, tudatosan odafigyelsz, hogy ne egyel, betegesen szamolodna kaloriat stb.. akkor esetleg megertem, hogy szobajon az anorexia. De attol meg, hogy vekony tipus vagy, nincs psziches eveszavarod.


Komolyan, nehez lenne neha olvasgatni kicsit? Jo itt a neten is.. nem instan meg facebookon, hanem esetleg hireket, dolgokat amik erdekelnek. Radferne.



“Szerintetek a hajhosszusagom aranyos a magassagommal? 178 cm vagyok es 50 cm hosszu hajam van. Szerintetek ez igy rendben van? Csak nagyon felek, hogy esetleg megfazhatok! —> na km ennyi ertelme van annak amit leirtal

2019. febr. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
41%
Aki nem anorexiás, annak eszébe se jut a neten kérdezősködni arról, hogy normális-e a súlya, meg priviben képeket küldözgetni magáról vadidegen embereknek.
2019. febr. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Ha nem tudsz utolsó normális választ adni akkor húzz a fenébe

Csak érdekelt hogy "idegenek" mit gondolnak a vékony lányokról

2019. febr. 9. 14:37
 10/11 anonim ***** válasza:

8asnak igaza van!


Egy mondatban sem hangzott el az, hogy teged az erdekel, hogy idegenek mit gondolnak a vekony lanyokrol :D te magadat akarod mutogatni privatban meg eljatszod az anorexias kislanyt hogy mindneki babusgasson te meg elvezed hogy milyen vekonynakntartanak az ismeretlenek.

2019. febr. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!