Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Kóla miért okoz pattanást?

Kóla miért okoz pattanást?

Figyelt kérdés
Ritkán iszom, havi maximum egyszer, és akkor sem vedelek, hanem megiszok 1 pohárral belőle. Tudom, hogy nincsenek benne jó dolgok, de néha jól esik 1 pohárral, így, hogy pattanást okoz, még ritkábban iszok, de érdekelne, mi ennek az oka? Főleg, hogy nem mindenkinél okoz pattanást, pedig valaki rendszeresebben ezt iszik.

2019. febr. 10. 15:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Teli van cukorral, valakinek pl ezért omoz. De bármire lehetsz érzékeny
2019. febr. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kóla miért okoz pattanást?


Nem okoz.

2019. febr. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#2 nekem okoz... ezen nemtom' mit nem lehet érteni. Első, én is erre tippeltem, hogy megemeli a vércukorszintet.
2019. febr. 10. 16:13
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor ne igyál kólát. Ennyi a megoldása a dolognak!
2019. febr. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

hogy ha nem tudsz érdemben hozzåszolni akkor mi a francért kell belepofázni? Tettem fel egy kérdest, erre való az oldal. Persze tipikus magyar hozzáállás, hogy a dolgokat szőnyeg alá kell söpörni, mert ha úgy teszünk, mintha nem létezne valami, akkor nem is létezik...

Te, mi van, ha mondjuk történetesen engem érdekel, hogy ennek mi a biológiai/kémiai oka? Olyan egy barom vagy, komolyan kretén!

2019. febr. 10. 18:05
 6/6 anonim ***** válasza:
Akko igyá kólát azt legyé ragyafejű
2019. febr. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!