Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi lehet vajon?

Mi lehet vajon?

Figyelt kérdés
már kétszer történt velem olyan, éjszaka arra keltem fel hirtelen a gyomromból feljött ilyen savas kesernyés izű váladék ! rögtön felkeltem az orromból csöpögött ki nagyon rossz érzés volt pedig szedek gyomorvédő tablettát, mert tudom sok a savam sok szénsavas dolgot fűszeres dolgot eszek, normálisan eszek reggel délben este lehet az epém nem bírja s így váltja ki?!
2019. febr. 12. 22:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Szénsavasat? Grat. Meg is tudtad az okát. Viccen kívül. Jó hogy nem bír el napi 2 liter kólát meg egy nagy adag fűszeres sült kacát.
2019. febr. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kacsát*
2019. febr. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
igaz ma ittam kólát 1 liter megittam délelőtt, most vacsorára 7 darab rétest és egy müller grízpudingot ettem ! délben nagy adag bolognai spagettit ettem , az alkohollal úgy vagyok hogy csak ritkán tegnap ittam meg egy fél üveg jim beam whiszkeyt ma délután pedig egy üveg corona sört szóval havi egyszer kétszer megiszok valamit csak 25 éves vagyok de ez aggaszt hogy ilyen fiatalon már gyomorproblémáim vannak !
2019. febr. 12. 23:01
 4/4 anonim ***** válasza:
Amiket írtál, az mind (külön-külön is) okozhat gyomorsavproblémákat.
2019. febr. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!