Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 164cm vagyok és 48 kg. Hízni...

164cm vagyok és 48 kg. Hízni szeretnék de nem tudok (? )

Figyelt kérdés

Tavaly 163cm és 49 kg voltam de sajnos a sok stressz miatt fogytam. Genetikám is ilyen tehát alapból nehezen megy a hízás. Most az a célom hogy elérjem az 52 kg-t. Van valami tippetek hogy hogyan lehetne ezt minél hamarabb elérni?

16/l


2019. febr. 15. 22:37
 1/6 anonim válasza:
Táplálékkieg. bol a Jumbo (zold) a Scitec-tol hatásos,szénhidrát (cukor) kell a nehezen hizo embereknek ! Persze az étrended jo kell legyen.sok hús ...
2019. febr. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mért stresszelsz?
2019. febr. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez durva, én is 16 vagyok, lány, 164 cm és 48 kg és tavaly 163 cm és 49 kg voltam :D


Én egyáltalán nem érzem azt, hogy híznom kéne. Szerintem neked se kell. Örülj annak, hogy nem vagy kövér :) ha meg mindenképp hízni akarsz, figyeld, hogy mennyi kalóriát viszel be. Ha többet mint amennyire szükséged van, akkor fogsz hízni.

[link]

2019. febr. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem sem kell híznod, főleg, ha nem tudsz. Ha valamit szeretnél, akkor inkább izmosodj, attól nő a súlyod is (a tesóim 8 cm-rel magasabbak nálad és kevesebb kilók, voltak 16 évesen, amire az összes orvos rokonom legyintett, hogy nem anorexia, az apjuk is ilyen, nem lehet mit csinálni)
2019. febr. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#2 mostanában nehéz dolgokon kellett keresztül mennem. Nagyon nem szeretnék bele menni.


#3 Azta ez tényleg durva :D Amúgy sokan dicsérik az alakomat de én nem érzem magam jól, szerintem így nem elég nőies az alakom

2019. febr. 15. 23:17
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát, gyere másold le mit eszek, aztán menni fog :'D

Túlzásba ne vidd, inkább egyél hízlalós kaját mint hogy többet egyél, akkor rászoksz stb.. AMúgy 16 évesen 163cm tök aranyos, megnyugodtam hogy 18 évesen az 171 jó nekem :3 Talán :C

2019. febr. 16. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!