Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Táplálkozás

A kérdés
skinnyboi nevű felhasználó kérdése:

Mi a különbség dagadtság és a vékonyság között?

aki elhízott annak milyen érzés volt? milyen változások történtek?

milyen érzés hogy van hasa az embernek?

nehezebb a mozgás a hájtól?Akadályoz bármiben a has?

Keress kérdéseket hasonló témákban: hízás, elhízás, dagadt, vékony, soványság, kövér, háj, has, zsír

febr. 16. 18:13  Privát üzenet  

A válaszok
Igen, akadályoz. Mesélhetnék.... Fáradékonyabb az ember, nehézkesebb a mozgás, sőt hogy a legegyszerűbb hátrányt nézzük: a buszon sem férek el úgy mondjuk.Elég kínos...

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont febr. 16. 18:20 Privát üzenet
Amúgy kicsit kulturáltabb (nem bunkó, csak hogy értsd) ha túlsúlyról beszélsz. A "dagadtság" Nagyon sértő.

A válasz 46%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont febr. 16. 18:46 Privát üzenet

Én kb 35 éves koromig vékony voltam.45-55 kg között/168cm,most vagyok kb 65 kg,tehát még most sem kövér.Bmi szerint ez pont egészséges.Viszont én soknak érzem, hamarabb elnehezednek, megfájdulnak a lábaim.Meg úgy összességében, valahogy fittebb,szívósabb voltam soványabban.Van egy kis pocim, bár nem vészes,mert szerencsére az a pár kg amit én feleslegesnek érzek, szerencsére elég arányosan oszlik el.Hajlékonyságoban nem akadályoz, egyáltalán.

44/n.

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont febr. 19. 18:42 Privát üzenet

Nekem tetszik :D az utóbbi időben sikerült magamra szednem valamennyit és érzem h van hasam ha leülök/lehajolok meg ott van ahogy sétálok érzem ahogy pattog a hájtól :DD

Nem terveztem fogyni sőt talán nem bánnám ha kicsit még gyarapodnék is ;)

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont márc. 2. 20:30 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Most akkor mi a különbség egy bögre meg egy csésze között?
Van különbség lenmag és lenmag között?
Mi a különbség a Biotech Iso Whey Zero és a 100 % Pure Whey termékei között?
Mi a különbség a a bio táplálkozás és a clean eating között?
MI a különbség a zöld és száraz borsó között?
Mi a különbség a cöliákia és a gluténérzékenység között?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Táplálkozás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!