Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi a különbség dagadtság és a...

Mi a különbség dagadtság és a vékonyság között?

Figyelt kérdés

aki elhízott annak milyen érzés volt? milyen változások történtek?

milyen érzés hogy van hasa az embernek?

nehezebb a mozgás a hájtól?Akadályoz bármiben a has?



2019. febr. 16. 18:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, akadályoz. Mesélhetnék.... Fáradékonyabb az ember, nehézkesebb a mozgás, sőt hogy a legegyszerűbb hátrányt nézzük: a buszon sem férek el úgy mondjuk.Elég kínos...
2019. febr. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amúgy kicsit kulturáltabb (nem bunkó, csak hogy értsd) ha túlsúlyról beszélsz. A "dagadtság" Nagyon sértő.
2019. febr. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én kb 35 éves koromig vékony voltam.45-55 kg között/168cm,most vagyok kb 65 kg,tehát még most sem kövér.Bmi szerint ez pont egészséges.Viszont én soknak érzem, hamarabb elnehezednek, megfájdulnak a lábaim.Meg úgy összességében, valahogy fittebb,szívósabb voltam soványabban.Van egy kis pocim, bár nem vészes,mert szerencsére az a pár kg amit én feleslegesnek érzek, szerencsére elég arányosan oszlik el.Hajlékonyságoban nem akadályoz, egyáltalán.

44/n.

2019. febr. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tetszik :D az utóbbi időben sikerült magamra szednem valamennyit és érzem h van hasam ha leülök/lehajolok meg ott van ahogy sétálok érzem ahogy pattog a hájtól :DD


Nem terveztem fogyni sőt talán nem bánnám ha kicsit még gyarapodnék is ;)

2019. márc. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nem érdekli az egyént, hogy megbámulhatják, akkor max a mozgása közben tűnhet fel neki.
2019. ápr. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!