Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért kelek fel mindig egy-más...

Miért kelek fel mindig egy-másfél óra múlva arra, hogy azonnal ennem kell, mert éhen halok?

Figyelt kérdés

Naponta rendszeresen eszem, többször kevesebbet (sosem tudtam egyszerre megenni egy egész nagy tányér ételt).

52 kiló vagyok.

Rendesen vacsorázom, majd forgolódom egy keveset, és elalszom. Ki tapasztaltam már, hogy teljesen mindegy mikor fekszem le aludni, úgyis felkelek egy óra múlva. Ez lehet este 10, vagy hajnali 2 is.

Felébredek, és olyan érzésem van, hogy ebben a hónapban még nem ettem. Azonnal mennem kell a hűtő felé, és csak 3-4 falatot ennem kell valamiből. Utána vissza az ágy, és alszom reggelig.

Az érdekes az az, hogy vagy gyümölcsöt kívánok meg, alma, banán (vagy nyáron több lehetőség van), vagy az édességet. Ebben az az érdekes, hogy napközben ha belémtömik sem eszem meg az édességet. Csokit nem szeretem semmilyen formában, torta, süti szóba se jöhet nálam. Nem szeretem, sose szerettem. Nem is eszem. Párom eléggé oda van az édességért, így van itthon belőle. Pár hete éjszaka, ha nem gyümölcsöt kívánok, akkor megveszem 2-3 kocka csokiért, vagy pár kocka nápolyiért.

Ez számomra nagyon érdekes, mert 27 évem alatt mindvégig utáltam (jó totyogósként azért megettem).


Mitől lehet ez? Miért kelek fel 1 óra múlva? Leesik a cukrom? Gondoltam én már mindenre. Vagy csak rossz szokás, amihez teljesen hozzászoktam, és természetes már? Na de akkor mi ez az édesség evés éjszaka? :)


Köszi előre is a tippeket.

27/N


2019. febr. 18. 01:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Ijenkor igyál egy pohár vezet, és vacsorára valami lassan felszívodó dolgoz egyél azt is 6 elött
2019. febr. 18. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!