Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Candida diétában lehet enni...

Candida diétában lehet enni túrót?

Figyelt kérdés
2019. febr. 19. 11:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen.
2019. febr. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És az ananász? Azt írja egy helyen hogy az elejétől lehet , pedig csupa cukor
2019. febr. 21. 21:28
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én minden gyümölcsöt hanyagolnék az első szakaszban. Az ananászban van sok rost és hasznos vegyületek, de ettől még tényleg van benne sok cukor is.
2019. febr. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
És savanyú káposztát?
2019. márc. 7. 12:02
 5/10 anonim ***** válasza:
Azt kifejezetten ajánlott.
2019. márc. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Túrót lehet. Gyümölcsök közül csak az almát de azt sem az elején. Savanyúkáposztát nem.

Már túl vagyok rajta, de úgy tűnik eletem végéig ez lesz, úgy hogy már nagyon benne. Vagyok

Nyugodtan írj privit ha van kérdésed.

2019. márc. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem, miért ne lenne jó a savanyú káposzta. Hasznos baktériumok vannak benne, amik segítenek kordában tartani a gombákat. Cukor, keményítő nincs benne. A benne lévő fűszerek (babérlevél, köménymag) szintén hasznosak. Az általam olvasott könyv kifejezetten ajánlja (persze a házit, nem a tartósítószeres, citromsavas bolti verziót).
2019. márc. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mert erjesztett dolgokat nem lehet. Állítólag azt is szeretik a gombák.

Ettől persze még egészséges a savanyúkáposzta csak a candida diétában nem lehet. Mondjuk nem vagyok mikológus, szóval ha van itt olyan akkor adjon bővebb magyarázatot. Sok marhaságot is írnaak pl. Kenyeret nem lehet az élesztő miatt. Ami hülyeség mert az élesztő megdöglik 60 fok felett a kenyeret meg 100 felett sütik. Így ami rostos graham, telkeskiőrlésű, rozs....ezeket nyugodtan lehet. Gombát is tiltja. De az is baromsag mert a csiperkenek nincs köze a candida gombához. Én ettem. De amiről nem vagyok meggyőződve,hogy marhaság azzal nem kísérletezem, nem éri meg. És a savanyúkáposzta ilyen.

2019. márc. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát tényleg egyik helyen ezt, máshol azt írják. Nekem logikusnak tűnik, hogy keményítőt nem lehet, így semmilyen gabonát és krumplit sem, mert a keményítőből cukor lesz, amikor lebontja a szervezet, ha van mellette rost, ha nem. A gomba szerintem se problémás, én pl. ettem néha. Na de mindegy, mindenki döntse el magának, mi válik be neki.
2019. márc. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én ettem krumplit, csak mértékkel. A húsokon, tojáson kívül mindenben van cukor. Teljesen kikerülni nem lehet. Csak nem mindegy mennyi.
2019. márc. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!