Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hízókúra, sikersztorik nehezen...

Hízókúra, sikersztorik nehezen hízóktól? Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tudom, hogy sokan küzdenek a fogyással, nálam ez pont fordítva van. Régen jóval többet mozogtam, eltunyultam és a sok stressz miatt hetekig keveset ettem... Ez nálam gyorsan meglátszik mert genetikámnál fogva vékony vagyok. Ez most azt jelenti, hogy 160 centihez vagyok 42 kiló. Az az egy a szerencse vékony a csontozatom és ezért többnek nézik ki, de szeretnék egy +5 kilót mondjuk.


Voltam közel 46, akkor imádtam az alakom, sportoltam. Azóta lement rólam az izom. Most az edzést már visszahoztam, de étrenddel kapcsolatban jöhetne segítség! Nektek mi vált be nagyon? (jelenleg kb 2000 kalóriát viszek be naponta) Ja és 18 éves lány vagyok.

Akár konkrét étrend is jöhet! Köszi ha tudsz segíteni! (: Szép estét!



2019. febr. 23. 18:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Én mikor anorexiás voltam, ugyan kórházban de tápszerrel hízlaltak fel 49-ről 55-re 1 hónap alatt. Persze rendesen kaptam enni de ezt a tápszert folyamatosan vedelnem kellett. sajnos nem tudom a nevét, 12 éve volt. Nézz utána. úgy tudom gyógyszertárakban lehet kapni.
2019. febr. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én eddig csak ilyen apetaminról meg ilyenekről hallottam. De nem tudom aztán ezek mennyire megbízhatók.
2019. febr. 23. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!