Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nektek mi a véleményetek a...

Nektek mi a véleményetek a www.horizonpalack.com oldal termékeiről? Részletekért kattints.

Figyelt kérdés

Nem rég bukkantam rájuk és számomra megnyerőek, amit írnak az meggyőző, csak nem valami olcsó. Esetleg, ha valaki már használt horizon palackot, írna róla véleményt kérem?

Nekem egyébként az volna a lényeg, hogy BPA mentes kulacsom legyen, ami jó minőségű és évekig kitart. Volt equa kulacsom, de nem szerettem. Alapból nehéz, főleg megtöltve, állandóan féltem, hogy megreped, széttörik, végül sajnos meg is repedt és így már nem is használom inkább. Esetleg, ha tud valaki másik alternatívát, az is jöhet! :) Köszi!



2019. márc. 3. 19:41
 1/8 anonim ***** válasza:
23%
Ha eddig sehol máshol nem találtál róluk véleményeket, csak a sajátjukat, ami persze őket fényezi, akkor felejtős.
2019. márc. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az oldalukon több vélemény is van, pl Rubint Rella is nagyon jó véleménnyel van róluk. Viszont engem érdekelne olyan valaki véleménye is, aki már egy ideje használja és bővebben be tudna róla számolni.
2019. márc. 3. 20:47
 3/8 A kérdező kommentje:
[link] pár vélemény itt van róluk
2019. márc. 3. 20:49
 4/8 anonim ***** válasza:
55%

A sajat honlapjukra persze, hogy csak jo velemenyeket tesznek fel... Eselyes, hogy ok maguk gyartjak a jo velemenyeket...

Kulonben is milyen nev az a rella?

2019. márc. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Megnézted egyáltalán az oldalukat? Ezek vásárlók véleményei, megnézhető a profiluk is. Rubint Rella fitness oktató, Rubint Réka unokatesója. (Nem) köszi a haszontalan troll válaszokat. Továbbra is várok valakit, aki tapasztalat alapján tudna írni egy részletes véleményt, illetve annak is örülök, ha valaki tud még hasonló kulacsot ajánlani, mint a horizon palack. :)
2019. márc. 4. 10:40
 6/8 anonim válasza:

Szia! Én már egy ideje használom a terméküket és abszolút imádom, szívesen jellemzem neked részletesen. A leírásuk szerint ők egy új startup, egyetemisták csinálják.

Kezdjük a hátrányokkal: Az ára viszonylag magas, de ha úgy állsz hozzá, hogy ez egy termosz is, plusz minimum évekig húzza és a minőséget sem adják ingyen, akkor már elfogadható. Ami kellemetlen inkább, az az, hogy csak fél literes, én sokat iszom így gyorsan fogy. A tisztításához jó lenne valami kefe, egyébként jól tisztítható. Más negatívum igazából eszembe sem jut.


Előnyök: Egyetlenegyszer sem szivárgott, tök nyugodtan hordhatom a táskámban. A hőtartása hihetetlen, volt már, hogy otthno felejtettem munkába menet a horizon palackom a forró teámmal. Meló után hazaérve megnéztem és még mindig forró volt, nem is éreztem, hogy hűlt volna, pedig eltelt több mint 8 óra, tehát igazából egy termosz is. Engem nagyon meggyőzött, hogy bevizsgált, rozsdamentes acél anyagú a kulacsuk, csupa előnye van az acélnak. Nagyon tartós, gyakorlatilag elnyűhetetlen, tényleg nem veszi át az ízeket, ami óriási jó dolog, utáltam az előző kulacsaimat ezért, szagok ugyanúgy nem maradnak meg benne, tisztítása abból a szempontból pedig egyszerű, hogy az acélban vegyszerrel sem teszel kárt, nem oldódik ki belőle semmi. Gyönyörű szép kulacsok!! Egyszerűen jó érzés a kezedben tartani, olyan szépek, tényleg divatosnak érzed magad tőle. Az pedig külön jó, hogy így tényleg tettem valamit a környezetért, mert nem használok műanyag alapú kulacsokat, amiket gyakran kellett cserélgetni.. és nem veszek soha palackozott vizet már. Én drukkolok nekik, ez egy hasznos termék és összességében csak ajánlani tudom, remélem, hogy lesz majd 1 literes is, az lenne a csúcs! :)

2019. márc. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Szia

Köszönöm, pont ilyen beszámolóra gondoltam! :) Eldöntöttem és beruházok egyre, már csak választani kéne tudnom, mind olyan szép.. Neked milyen színű van? Köszi a részletes választ!

2019. márc. 4. 18:45
 8/8 anonim válasza:
64%

Én azóta már páromnak is vettem. :) Az enyém korall pink: [link]

A páromé holdezüst szürke: [link]


Gyönyörű kulacsok, mind a kettő szerelem. :)

2019. márc. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!