Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A sör hizlal?

A sör hizlal?

Figyelt kérdés

2019. márc. 4. 15:29
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
Igen.
2019. márc. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%

Nem az étel hizlal, hanem a helytelen táplálkozás.

A sör alapvetően egészséges, hiszen sok ásványi anyag van benne, s vitaminok.

Testsúlygyarapodást az okoz, ha a kalóriabevitel több, vagy sokkal több, mint amire szükséged van. Ha megiszol néha egy pohár sört, nem leszel tőle rozmár.

2019. márc. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%
Nem véletlenül hívják folyékony kenyérnek.
2019. márc. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%
Meg nem véletlenül nem a lapos has szinonímája a sörhas.
2019. márc. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

4-es! Az lehet, de a sörhas nem kövér has, s nem a sör okozza. A sörhas a sörtől kölcsönzi a nevét, de szódavíztől is kialakulhat. Ez ugyanis a szén-dioxidtól van, kitágítja a beleket, a hasfalat.


Nem tudom, hogy akik csak a piros gomb nyomogatásához értenek, minek vannak itt.

A sörben van üres kalória, ez igaz, de képtelenül sokat kellene ahhoz inni, hogy pusztán a sörtől hízzon el valaki.

És annak a lepontozását sem értem, akik a kalóriatöbbletről írt. Tökéletesen igaza van. Egy tábla szalonnát is meg lehet enni zsíros kenyérrel, ha utána az ember ledolgozza. Jó, tudom, ez így keresztülvihetetlen, de a lényeg azon van, milyen az energiabevitel és felhasználás aránya.

2019. márc. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
52%

5-ös

2 üveg sörrel napi +20% kalóriát viszünk be, gondold át mégegyszer, hogy lehet-e tőle hízni.

2019. márc. 5. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!