Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Létezik lassú felszívódású...

Létezik lassú felszívódású glutén mentes liszt?

Figyelt kérdés
Mert úgy hallottam hogy azok mind gyors felszívódásúak!!

2019. márc. 8. 06:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Szafi termékek között nézz szét szerintem. Bár hallottam már meredek árakat, de ha muszáj, akkor muszáj megvenni.
2019. márc. 8. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Gabonák (és álgabonák) közül a zabpehelyliszt a legjobb ebből a szempontból (ha találsz kifejezetten gluténmenteset). Ami nem gabonaliszt: mandula, kókusz, lenmag, útifűmaghéj, meg még van sok más is, ezekben sok a rost és kevés a ch.
2019. márc. 8. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Innét kiválogathatod azokat a liszteket, amelyeket egy glutén-érzékeny fogyaszthat:


[link]


Mindjárt felrakom azt a táblázatot is, ahol viszont azt tudod majd megnézni, hogy melyik a lassú felszívódású.

2019. márc. 8. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Az utolsó oszlop mutatja a GI %-ot. Az alacsonyabb % = 0-55 között a lassú felszívódású, az 50-75 % között a közepes felszívódású, és a 75 feletti a gyors feszívódású ch-t tartalmazza = gyorsan megéhezel utána.

2019. márc. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

erre kivertem a kukacomat !

akár hiszed akár nem !

és nagyon gyorsan felszívódott a mamámtól kapott díszpárnán !

2019. márc. 22. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kedves 5-ös!

Verheted még egy darabig, míg megtudod, hogy itt miről is beszélünk.

2019. márc. 22. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!