Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Epe műtét után lehet valaha...

Epe műtét után lehet valaha enni körömpörköltet?

Figyelt kérdés
Párom epés lett. Kedvenc etele a körömpörkölt, imádja. Most lesz műtét neki tudom tilos ezt ennie de idővel szeretne, lehet majd m
2019. márc. 8. 13:37
 1/5 anonim ***** válasza:
2 falatot. De amúgy le fog róla szokni, ha állandóan rosszul lesz tőle.
2019. márc. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
34%
Mindent lehet, csak állati rosszul lesz tőle.
2019. márc. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem jó egy éve vették ki az epehólyagomat, azóta ehetek, amit akarok, semmi bajom, a körömpörkölttöl sem, meg egyébtöl sem.
2019. márc. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Engem Németországban mütöttek, itt azt mondták a mütét után, hogy tilos diétázni, az elsö naptól kezdve egyek mindent, akkor nem lesz semmi probléma késöbb sem. Ha viszont - az elavult módszer szerint - pár hétig-hónapig nem eszem zsíros ételeket, akkor életem végéig csak nagyon diétásan élhetek, mert elszokik a szervezet a zsíremésztéstöl.

Most két éve volt a mütétem, az itteni javaslat szerint rendesen ettem mindjárt és soha semmitöl nem vagyok rosszul, sem a tejszínhabtól, sem a csülökpörkölttöl, sem semm mástól!

A férjed ne az ósdi rendszer szerint egyen és akkor nyugodtan ehet akármit.

2019. márc. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonymousreview60 ***** válasza:
Egyik kollégámat mentő vitte be egy külföldi kórházba. Azonnal kivették az epehólyagját. Addig azt se tudta, mi az. Rá egy évre októberben egy a saját fejének felét kitevő csülköt evett meg, és semmi baja.
2019. márc. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!