Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit lehet tenni túlevés,...

Mit lehet tenni túlevés, falásrohamok ellen?

Figyelt kérdés

Milyen lelki háttere lehet ennek?

Nagyon sűrűn előfordul velem, hogy szinte már unalmamban eszek.. Van mikor többé kevésbé ezt tudom is kezelni és mértékelni, viszont egyre gyakrabb, hogy összeeszek mindent, mivel "a mai napnak már úgyis mindegy" alapon nem számít. Ezek után olyan szívesen meghánytatnám magam, hogy kijöjjön belőlem minden, de tudom,hogy iszonyú veszélyes így nem kísérletezek ilyennel!

Heti 2-3 alkalommal aktívan konditeremben edzek és mikor már várnám a fejlődést, közbe jön egy ilyen csalónap és úgy érzem keresztbe tesz a munkámnak és hiába a sok erőfeszítés..

A legrosszabb benne, hogy olyan ez, mint egy ördögi kör.mindig eltervezem, ezek után nem engedek a kísértésnek, viszont előbb utóbb mindig visszaesek.



2019. márc. 10. 19:54
 1/1 anonim válasza:
Én mostanában kezdtem arra rászokni, hogy megkérdezem magamtól, a pillanatnyi boldogság fontos-e nekem, vagy a hosszútávú eredmény. Írj magadnak listát, miért csinálod, mik a céljaid, olvasd el ezeket, majd menj el egyet sétálni, vagy olvass és teljesen kikapcsol.
2019. márc. 21. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!