Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » FOGADÁSBÓL muszáj heti 1...

FOGADÁSBÓL muszáj heti 1 kilót lefogynom, - Hogyan csináljam? Két hónapig kell betartanom.

Figyelt kérdés

2019. márc. 13. 09:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
Mi a bünti, ha elbukod a fogadást? Amúgy szerintem az nagyon sok,... eleve bukta...
2019. márc. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nincs konkrét büntetés, de nem szeretném elbukni, mert tényleg felszedtem 8 kilót, amit szeretnék leadni. Erkölcsi veszteség lenne.
2019. márc. 13. 09:33
 3/13 anonim ***** válasza:
1 kilót 1 hét alatt simán le lehet adni, és görcsölni sem kell . Figyeld a kalóriamennyiséget, és sportolj.
2019. márc. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
82%

Nagy felesleg esetén teljesíthető a heti 1 kg, de ilyen kis súlyfeleslegnél inkább heti fél kg-ban gondolkodnék.

Csak a szokásos: kalóriadeficit, makrok számlálása, szénhidrát csökkentése testsúlykgonként max 2 gramm szénhidrát, fehérje növelése.

Gyakorlatban: tilos a cukor és a lisztet tartalmazó ételek, hús minden mehet, hal, tojas, túró, zöldség köretek, barnarizs, zabpehely. Sok víz 2,5-3 liter.

2019. márc. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
A baj csak az, hogy falási rohamaim vannak, nagyon nehéz önmegtartóztatni... Valami étvágy-csökkentőt nem tudnátok ajánlani?
2019. márc. 13. 11:41
 6/13 anonim ***** válasza:

Én biztos NEM ITT kérnék étvágycsökkentő pirulákkal kapcsolatban tanácsot, hanem szakorvostól, urambocsá dietetikustól.


Már csak azért is, mert ha véletlenül mellékhatásként kapsz valami csúnyaságot (betegség), akkor itt a névtelenség ködébe burkolózva nem tudsz senkit feljelenteni ( úgy értem, rendőrségen, hatóságilag), mert itt csak macskajancsik meg anonimuskák vannak, jogorvoslatot kérni.


Egy élőben meglátogatott szakember viszont mindenkor felelősséggel tartozik az általa felírt dolgokért és mindazért, amit előírt.


Amúgy pedig általános tanácsként normális étrend. Kalóriadeficit... + mozgás (több kalóriát égess el, mint amit megeszel)

2019. márc. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
6-osnak köszönöm az Okos választ. Persze, - nem szednék be semmi tablettát, de ha valaki pl. azt mondaná, igyak meg fél liter vizet, amikor éhes vagyok... vagy valami ehhez hasonló, nem veszélyes tanácsot tud adni valaki, azt megköszönném.
2019. márc. 15. 19:41
 8/13 anonim ***** válasza:

Inkább arra vigyázz, hogy ne úgy fogyj le, hogy pár hónapon belül a többszörösét hízd vissza. Heti 1kg, olyan 150+ kg osok közt normális szerintem. Nem a zsírból fogsz így fogyni amúgy is.


De amúgy, ha étkezési zavarod van miért csinálsz a fogyásból ilyen szinten érzelmi kérdést, ilyenekkel szerintem csak az étkezési zavarodat erősíted.

2019. márc. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
8-asnak: Én nem gondolom, hogy Érzelmi kérdést csinálnék a fogyásból, csak szeretnék a normál BMI indexem közelében lenni.Havi 4 kg fogyás a sok? Mennyi a normális akkor? 2 kg?
2019. márc. 16. 07:45
 10/13 anonim ***** válasza:
Mennyiből?
2019. márc. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!