Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért nem vagyok éhes? 17/L

Miért nem vagyok éhes? 17/L

Figyelt kérdés

Már lassan 2 hete nem vagyok éhes, de annyira hogy nekem az általános az az vol, hogy napi 5-ször étkeztem. Viszont mostanában délután 2-ig nem vagyok éhes. Majd mikor eljön a pillanat akko se bírok, eszek 3-4 falatot és nem bírok többet, mert elkezd fájni a hasam. Olvasram, hofy estleg stressz. Csakhogy igaz kb 3 hete történt valami és azon agyalok már folyton, de eddig is bestresszeltem mindenen szóval nem igazán gondolom hogy attól lenne. Olyanról is halottam, hogy akkor is kell enni ha nincd meg az éhség érzet, de mondom én egyszerűen nem bírok, merr akkor elkezd kegyetlenül fájni a gyomrom.

Ja és még ez is kb. 2 hete jött ezzel együtt. Sokszor van, hogy nem kapok levegőt, vagyis inkább olyan, mintha a mély levegő nem menne le a tüdőmig. És folyton szomjas vagyok.


Valaki szerint ezek összefüggnek? Mi lehet velem?



2019. márc. 13. 20:00
 1/4 anonim ***** válasza:
32%
Igen ezek osszefuggnek es nagyon komoly betegseg lehet mogotte. Holnap az orvosnal kene kezdened a napot.
2019. márc. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az utóbbi időben többször volt már itt hasonló kérdés, hosszabb ideje fennálló étvágytalansággal és evés utáni rosszulléttel kapcsolatban. Én valószínűnek tartom, hogy valamilyen kórokozó lehet a háttérben, ami kihatással van az emésztésre. Ha el is mész orvoshoz, mellette javaslom, hogy kezdj el inni valamilyen emésztést javító gyógyteakeveréket (tarts 1-2 hetes kúrát), és szedj probiotikumot pár hétig.
2019. márc. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Pszichésen is lehet. Nekem akkor van ez ha nagyon kiborulok valamitől. Próbáld ki a citromfű teát. Gyomorfájásra is jó, étvágyat is csinál és nyugtat is. Bármelyik drogériában kapható, olcsó és finom tea. Ártani biztos nem fog ha iszol 1-2 csészével naponta. Ha pár nap után sem javulsz akkor tényleg menj el az orvoshoz.
2019. márc. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
50%
Pánikroham gyanús, valószínű pszihés oka van, elküldenek mindenféle vizsgálatra és mind negatív lesz. Hidd el. Aztán dönthetsz hogy elmész pszichológushoz ami nagyon javasolt, nem szégyen, vagy együtt élsz ezzel és tönkre teszed a tested
2019. ápr. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!