Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 161 kg-hoz sok az 59 kg?

161 kg-hoz sok az 59 kg?

Figyelt kérdés
161 cm magas vagyok, és 59 kg. Nem rég pajzsmirigy alul működéssel küzdöttem, de a legutóbbi vérvétel eredménye szerint a probléma megszűnt. Edzettem, mert nem éreztem jól magam a bőrömbe és egyszerűen undorodtam amikor tükörbe néztem. Szégyelltem magam. Azonban egy dekát sem fogytam,sőt, ugyanúgy gyarapodott a súlyom. 47 kg-ról híztam 59 kgra, és mióta ennyit kiírt a mérleg nem merek ráállni. Az edzést azóta szüneteltetem, mert már nagyon túl hajszoltam benne magam. Az edzéseim rendszerint úgy végződtek hogy kapaszkodnom kellett,hogy ne essek el. Kimerült voltam. De még így sem fogytam. A családtagjaim meg minden egyes nap szüntelenül azt hajtogatják hogy bőven van rajtam felesleg és ideje lenne lefogynom. Egyáltalán nem érzem jól magam, még az iskolában lévő ápolónő és mondta hogy edzek tovább keményebben ha így nem megy a fogyás. De az már egyszerűen nem megy. Mint mondtam nagyon rosszul voltam az edzések végén, szinte már az ájulás szélén. Képtelen lennék ennél többet és keményebben edzeni. A koplalás meg szerintem nem megoldás, így nem tudom már mit csináljak. Nagyon rosszulesik mindennap ezt hallgatni, miközben tudom hogy a feljött kilókért a betegségem (amit azóta szerencsére sikerült elhagynom) a hibás, mégis ha ezt említem akkor azzal jönnek hogy "Jobb lenne ha hazudnánk?Legalább őszinték vagyunk" Többször is megemlítettem nekik hogy ne tegyék ezt mert nagyon rossz érzés hallgatni, de nem hagyják abba. Ráadásul ha jönnek akkor mindig ez a téma. Már nem tudom mit tegyek. Iszonyatosan rosszul érzem magam hogy a saját családom sem ért meg. Szerintetek is sok a 161 cm-hez az 59 kg? (nagyjából 1 hónapja álltam utoljára mérlegre, akkor mutatott ennyit. Azóta nem merek ráállni a mérlegre mert félek az eredménytől)

2019. márc. 15. 06:17
 1/2 anonim ***** válasza:
25%

"Már nem tudom mit tegyek."

Szard le a családod véleményét, és csak orvosra hallgass.

Egyáltalán nem sok az 59 kiló 161 cm-es magassághoz. A 47 kiló volt túl kevés.

Ha a családtagjaid 161 cm-esen 47 kilósok, akkor nekik is orvoshoz kéne fordulniuk.

2019. márc. 15. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"161 kg-hoz sok az 59 kg?"

Szerintem kevés. 101 kilóval kevesebb. :-))

Viccet félretéve keresd meg az egyik regenor csoportot. Csodát tesz!

2019. márc. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!