Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan változtassak ezen,...

Hogyan változtassak ezen, kitől kérjek segítséget?

Figyelt kérdés
Már nagyon rég óta falási rohamaim vannak. Az egész olyan február elején, január végén kezdődött. Anyáékkal is próbáltuk már, hogy változtassunk ezen de egyszeruen nem sikerul. Ha valaki tud nekem segiteni kerem irjon! Nagyon fontos és surgos mert sokat hiztam es ez igy nem mehet tovabb!

2019. márc. 16. 17:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Minden főétkezés tartalmazzon elég fehérjét és zsírt (pl. hús, tojás, sajt), egészséges, laktató ételeket egyél és sok zöldséget. A falásroham elégtelen kalória- és tápanyagbevitelre utalhat. Lehet, hogy valamiből nagyon kevés van a jelenlegi étrendedben. Pl. van, aki úgy fogyókúrázik (esetleg koplal), hogy kerüli a zsíros ételeket, aztán nem bírja tovább, és megeszik egy rakás földimogyorót és csokit, amikben sok kalória és zsír is van, így pótolja a hiányt. A másik tipikus eset, amikor elkezd enni valamit, amiben sok cukor és finomított szénhidrát van (pl. kekszek, sütik), és nem tud velük leállni, az ilyen ételek is kiválthatnak falásrohamot, ezekkel jobb óvatosnak lenni. Egyél helyettük friss gyümölcsöket, étcsokit, és ne tartsatok otthon cukros nasikat. Lehet, hogy nem ártana vitaminokat és magnéziumot is szedned.
2019. márc. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia! Én is hasonlóban szenvedek. Ha van kedved írj! Hidd el jobb közösen túllépni ezen
2019. márc. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!