Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mennyire egészséges vagy...

Mennyire egészséges vagy egészségtelen ez a táplálkozás? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Szóval én szó szerint egésznap főtt ételt eszek,nem szoktam reggelizni,leghamarabb délben szoktam enni,húst,tésztával,rizzsel,vagy krumplival,jelesül szűzhúst,csirkemellet,pulykaszárnyat,karajt,marha combot stb,ebből naponta fél-egy kilót megeszek,nem szoktam kenyeret enni,csak ami van az ételhez köret,folyadéknak teát illetve gyakorta üdítőt is iszok,édességet nem eszek,egy héten kb 1x nem eszek húst akkor valami tésztát szoktam,de azt is szintén déltől estig,hideget akkor sem.

Jah és levest sem eszek,főzeléket meg nagyon ritkán.

Ez milyennek számít?



2019. márc. 31. 12:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen zöldséget és gyümölcsöt nem látok az étrendedben, ami nagyon egészségtelen. A reggeli kihagyása szintén egészségtelen. Plusz úgy látom az ajánlott napi kalóriabevitel többszörösét eszed.
2019. márc. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A krumpli is zöldség, bár nem a legjobb...

Szerintem elég egyoldalú, vitaminhiányos. Savanyúságot sem eszel?

Az, hogy nem reggelizel, felnőtt ember esetén nem baj.

2019. márc. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Savanyúságot ritkán,engem gyakran a köszvénnyel riogatnak,viszont a nagyszüleim ilyen étrenden voltak majdhogynem a kezdettől fogva,és hosszú életük végéig nem volt semmilyen ilyen jellegű bajuk.Nem tudom ez mennyire komolyanvehető infó.Amúgy azt hozzá kell tennem hogy tablettás formában napi 500-1000mg C-vitamint szedek rendszeresen.

Jah és 29 éves vagyok.

2019. ápr. 1. 01:38
 4/6 anonim ***** válasza:
A C vitamin nem pótolja a többi vitamint, ásványi anyagot, és rostot, amit a zöldségek és gyümölcsök kihagyásával nem viszel be.
2019. ápr. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Gondolom férfi vagy teljesen rendben van ez egy jó férfias menü. En se eszek ilyen zoldeket meg zabokat.. Inkább húst hússal sok zsíros sajtot sült krumplival stb...


Nem fitneszmodell vagyok kell az energia a munkahoz. Magokkal meg salatakkal nem jutnek sehova...

2019. ápr. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Utolsó, attól, hogy férfi vagy és fizikai munkát végzel, még lehet a fenti ételek mellett zöldséget, gyümölcsöt és magokat IS enni. Senki se mondta, hogy hús helyett kellene ezeket enni, vagy hogy csak salátát lehet enni köretnek. Ha üdítő helyett gyümölcsöket enne és vizet inna, akkor se halna éhen/szomjan, szerintem. Viszont egészségesebb lenne a táplálkozása, és erre vonatkozott a kérdés.
2019. ápr. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!