Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit szedjek ahhoz, hogy hízni...

Mit szedjek ahhoz, hogy hízni tudjak gyorsan?

Figyelt kérdés
183 cm vagyok 67-73 kg között ingázok, 80 fölé akarok menni, de úgy hogy erősödjek is, erősebb alkatom, csontozatom legyen, elvileg a hízástól, edzéstől lehet, 21 vagyok még. Persze tudom egyek többet, de nem is az hogy nem eszek, hanem a kortizol (stressz) eléggé lebontja, nincs gyors anyag cserém egyébkén. Többet is fogok ezentúl enni, edzeni, de kéne valami ami segítene, szénhidrát por, tömegnövelő? 80 kg felett akarok lenni júliusra.

2019. ápr. 1. 15:24
 1/5 A kérdező kommentje:
Ha nem stresszelek és magasabb a szerotonin szintem egyébként jobb étvágyam van, de 73-nál megállok, nagyon vékony, gyenge csontozatom is van. Azt mondják 25-30 éves korig lehetne változtatni rajta, férfiasabb akarok lenni alkatra.
2019. ápr. 1. 15:27
 2/5 anonim ***** válasza:

Edzéssel.

Mit vársz?

Attól hogy fehérjét iszol, eszel, nem fog elraktározodni, csak ha edzel.


Evéssel csak zsírt szedsz fel, ami az ösztrogén szintedet növelheti max.

És neked nem az a célod, pont az ellenkezője, férfiasabb akarsz lenni.

2019. ápr. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem, de most 70 kg-san puszta kemény edzéssel nem leszek 80-85 kg, ugyanolyan étrenddel, vagy tévedek? Amúgy van egy kis pocakom még így is, szóval lehet hogy csak hasra gyúrnék a több evéssel, de közben meg olyan vékony vagyok hogy hihetetlen, annyira vékony a csontozatom, izmot az a baj szintén leépíti az a stressz amit én átélek, pedig nagy a tesztoszteronszintem, de akkor még magasabb tempóra kell kapcsolnom az edzésnél...
2019. ápr. 1. 15:41
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen.

És napi 3500kcal

2019. ápr. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
50%
Ha nem vagy laktóz érzékeny akkor ajánlom a napi egy liter zsíros tejet. Az elvileg segít a gyors tömegnövelésben
2019. ápr. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!