Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Tényleg kerülhetek kórházba...

Tényleg kerülhetek kórházba emiatt?

Figyelt kérdés

Általában napi kétszer eszek, néha háromszor, vagy nagy ritkán akár többször is, de akkor is keveseket. Éhség érzetem szinte sosincs, sokszor előbb tudom meg abból, hogy ennem kéne, ha kicsit remegek, vagy hányingerem van. Az ételt alapjáraton nem igazán kívánom, inkább szükséges rossz, szenvedés a napi többszöri táplálkozás, de ha valami olyan van, amit szeretek, akkor azért tudok enni.

Anyukámmal rendszeres veszekedések vannak emiatt, azzal fenyeget, hogy kórházba fogok kerülni, de én pont jól érzem magam így, és nem szeretem ha nagyon erőltetik az evést. Nem is látszok nagyon soványnak, és világéletemben keveset ettem, és ilyesmi testalkatom volt.

Szerintetek tényleg kórházba kerülhetek emiatt, vagy anyám csak így akar hatni rám?

Közel 158cm és 45-46kg vagyok. A BMI-m pont határeset.

18/L



2019. ápr. 3. 22:39
 1/4 anonim ***** válasza:
A korodhoz, és a magasságodhoz pont megfelelő a súlyod.
2019. ápr. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
egyél reggelit, ebédet és vacsorát, uzsonnára gyümölcsöt, ha megszokod a rendszeres evést, akkor megjön az éhség érzeted a szokott időben. Lehet éppen az erőltetés miatt megy el az étvágyad, mert idegesít, beszéld eztt meg anyukáddal.
2019. ápr. 4. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Fecuskah válasza:
100%
Lehet hogy vashiányod van. Mielőtt nálam kiderült hogy vérszegény vagyok én is nagyon vékony voltam es keveset ettem mert egyáltalán nem voltam éhes szinte semmikor. Szerintem el kéne menned egy vérvételre hogy minden rendben van e.
2019. ápr. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#2 Reggelizni kötelező jelleggel mindig reggelizek, a napközbeni evéssel vannak nagyobb gondjaim. Hazaérek, és se kedvem, se étvágyam, ezért nem egyszer fordul elő, hogy a legutolsó étkezésen után bő 12 órával ettem megint. És ezzel aznapra le is tudtam a dolgot. A napi négyszeri evés gondolatától is rosszul vagyok. Az viszont igaz, hogy az ezen való veszekedésektől csak még jobban elmegy a kedvem, de hiába mondom anyának, ő csak azt látja, hogy nem eszek, márpedig nekem ennem kéne, mert ez így nagyon nem jó, és így meg fogom ölni magam...

#3 köszi, ez egy nagyon jó tipp! Régen valami random vérvétel alkalmával mintha lett volna szó arról, hogy vashiányos vagyok, de nem kezdtünk ezzel semmit. El kéne mennem megint egy vérvételre, és lecsekkolni, hogy most mi a helyzet.

2019. ápr. 4. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!