Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A fekete kávé fogyasztásának...

Hauntzer kérdése:

A fekete kávé fogyasztásának milyen hatásai vannak? Egészségesebb ha feketén iszom vagy inkább ártalmasabb? Tudom, hogy a cukor+tej az többlet kalóriához vezet, de engem a kalória hidegen hagy.

Figyelt kérdés
Illetve mennyi kávé fogyasztás az ajánlott naponta? 19 éves vagyok és még eddig nem igazán kávéztam, de az utóbbi időkben (főleg az érettségi miatt) elkezdtem inni, hogy lendületet adjon. Tehát feketén vagy cukorral? Szerintetek?
2019. ápr. 9. 15:39
 1/2 anonim ***** válasza:
64%
Ahogy szereted. Én évek óta feketén iszom, és jelentem, semmi bajom.
2019. ápr. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem mindegyik módnak vannak előnyei és hátrányai, ill. más területen jó és rossz. Ha feketén iszod, akkor az a gyomrodnak nem tesz jót hosszútávon, ha tejjel akkor jobba gyomrodnak, viszont a hatását eltompítja. Ha cukorral, akkor a cukorfogyasztás miatt rossz, ha anélkül, akkor meg keserű mint az epe. Én pl. egy fél korty tejjel, és édesítőszerrel iszom.
2019. ápr. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!