Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Kolbászvégeken maradt egy kis...

Kolbászvégeken maradt egy kis darab műbél amit lehet megettem. Lehet komoly bajom tőle?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 15. 11:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem. Majd kijön
2019. ápr. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül, esetleg kellemetlenséggel járhat ( pl:székrekedés), persze ez függ attól is, hogy mekkora az a darab, mennyit ettél előtte. Ajánlatos ilyenkor sok rostosat bevinni a szervezetbe evvel is elősegítve a gyors emésztést. Mivel kolbászról van szó, ami egy nehezen emészthető étel akár 2-3 napba is beletelhet amíg kiürül (persze rostgazdag étkezéssel ezen sokat lehet javítani). Ha kóros székrekedést(4-5 nap székelés nélkül), vagy erős hasi fájdalmat érzel orvoshoz kell fordúlni.
2019. ápr. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Meton ***** válasza:
Műbélről van szó, ami nem emészthető, tehát abban a formában kijön, ahogy lenyelted. Perverz kiváncsi emberek ellenőrizhetik, de szerintem inkább ne foglalkozz vele.
2019. ápr. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A Tengerész ***** válasza:
Nem lesz tőle semmi bajod. Max 3 nap alatt távozik.
2019. ápr. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Majd kijön, én a helyedben leszarnám.
2019. ápr. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen. Nagyonsok elhalalozas torten ugyanigy.....
2019. ápr. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Haverom apja egyszer levett a polcról egy felespoharat amibe a felesége rakta a fülbevalóját. Töltötte, megittam aztán keresték, de már hiába! 😁 Ha attól nem lett bajom, akkor ez semmi.
2019. máj. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!