Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nincs olyan alkalmazas vagy...

Nincs olyan alkalmazas vagy program ami megmutatja, hogy fogunk kinézni, ha felszedunk pár kilot?

Figyelt kérdés
Izmos hasat szeretnék, koplaltam, utana olvastam hogy koplalas utan biztos a vissza hízás vagy még tobb hízás. Anorexias vagyok, felek enni, mert félek hogy a hasamra megy és hájas dagadt leszek.16 éves, 165 cm magas lány vagyok és jelenleg 42,0 kiló és fel kell szednem magam 49 kilóra, de félek, hogy a hasamra mennek azok a kilok és így sosem érem el az izmos hasat.
2019. ápr. 15. 13:59
 1/2 anonim válasza:

Szia nekem is hasonló problémám volt nekem is túl kevés volt a súlyom és jó pár kilót fel kellett szednem. A magasságodhoz megfelekő súly kb. annyi amennire fel kell szedned magad én 2cm vel vagyok magasabb nálad és 50 kiló vagyok és nekem még így is állandóan azt hajtogatják hogy vékony vagyok szinte már tulzotran is


Ne félj egészen biztos hogy nem megy a hasadra



A súlyod eyenletesen oszlik majd el a testeden et nem genetika ez tény!

Az izmos hasat meg nem súlyveszteségtől fogod elérni hanem a rendszeres edzéstől + pár kiló nem fog keresztbe tenni a terveidnek hanem max még jobban fogsz kinézni nyugi😁



Ja és amíg nem szedted fel magad 49 kilóra ne eddz mert hiába tennéd a kilók mennének le rólad de izom nem menne fel


Ha viszont elérted a 49 kilót akkor vagj bele és hajrá😘😘😁

2019. ápr. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Első válaszoló



Biztos van ilyen alkalmazás de mindegyik teljeséggel megbízhatatlan az a plusz pár kiló meg csak még suebbé fog tenni tapasztalatból mondom😉

2019. ápr. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!