Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mennyire egészségtelen ha...

Mennyire egészségtelen ha csak tejet iszom?

Figyelt kérdés
Imádom a tejet, így csak tejet iszok, vizet abszolút nem. 2-3 liter tejet megiszom egy nap
2019. ápr. 22. 19:40
 1/5 anonim ***** válasza:
El fogsz hízni.
2019. ápr. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nagy mennyiségben a laktóz és a tejzsír is hízlal, de a fehérje is sok lehet. Gondolj beke, a kisboci kevesebb mint egy év alatt kb 10szeresére nő. A kisbaba az anyatejtől egy év akatt 3szorosára.
2019. ápr. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

sztem semennyire.


megdobja a vércukorszintedet, meghajthat, ha érzékenyebb vagy rá, növeli a szervezedet gyulladásfokát.

2019. ápr. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
elírtam. szóval semennyire sem egészséges - ezt akartam írni.
2019. ápr. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
3 liter 2,8%-os tej kalória, fehérje, zsír és szénhidráttartalmát nézve: ha én ennyit meginnék, már nem kellene aznap ennem. Viszont vitaminokból és egyéb mikrotápanyagokból nem éppen ideális az összetétele. Hogy mennyire egészséges, arról megoszlanak a vélemények, én nem tartom annak, a boltit főleg nem. Nekem sokkal jobb nélküle.
2019. ápr. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!