Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szálkásításhoz szerintetek...

Szálkásításhoz szerintetek 08:00-15:00-ig elég zöldség mix és csirkemell?

Figyelt kérdés
18/F 84kg. Mennyi vigyek suliba? 22%os testzsírom van. Szeretnék nyárra jól kinézni. Segítsetek kérlek.

2019. máj. 1. 20:47
 1/1 anonim válasza:

Leszögezem: NEM vagyok semmiféle szakértő, csak a saját véleményem leírom, amit a te dolgod hogy hogyan veszel.


Értem, hogy most a kérdés arra vonatkozik, hogy suliban mit és mennyit eszel, de itt inkább az egész napot, hetet át kell gondolni.


Ha csak röviden akarok válaszolni, akkor valószinűleg igen.


[link] Itt kiszámolhatod, hogy mennyi kalória kell egy nap hozzád, és a célodhoz mérve. Ha ez a sulis + a nap többi részében nagyjából megyegyezik, tegyük fel (csak mondok egy számot) 2400 kcal kell egy napra a fogyáshoz, és valahol e körül sikerül tartani a napi beviteled, akkor elég. Ezt az értéket természetesen ahhoz képest, hogy 1 héten 0.5, vagy pl 1.5 kg akarsz fogyni, változtathatod. Értelemszerűen ha többet akarsz fogyni, akkor csökkented, vice-versa.


A linkelt oldalon kis angollal simán lehet kezelni az egészet, de leírom röviden a használatát:

Beírod a korod, (pl, 18,5-öt nem számolja, tehát csak 18-at vagy ha esetleg 1 hónap van a 19-ig akkor azt írd be),

következőnél kiválasztod hogy féri, azaz "male" vagy,

kiválasztod hogy "meters"-ben adod meg a magasságod, és balra a métert, pl 1, jobbra a centit, pl, 75, azaz 175 cm,

kiválasztod hogy kilogramban adod meg a súlyod, beírod,

és itt jön a fontosabb rész, a GOAL. Itt kiválasztod a fat loss-t, azaz a fogyást.

Következőnél hogy milyen aktív vagy. Ha csak tesin mozogsz, akkor a lightly, vagy moderately active-ot válaszd, tesiórához mérten. Ha jársz e mellett edzeni, akkor a very active-ot.

Nem nézlek hülyének, csak így elmagyaráztam az egészet, és elkerültem az esetleges további kérdéseket.


Sok sikert! :)

2019. máj. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!