Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mennyire magas ez a Gamma GT...

Mennyire magas ez a Gamma GT érték?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam vérvizsgálaton, 71 lett a Gamma GT értékem, a Koleszterin 7,9. Számít az a Gamma GT értéknél, hogy az elmúlt pár hónapban többször jártam el bulizni és fogyasztottam alkoholt, mint eddig? Ez az érték mennyire súlyos? Már hallottam 200 felettieről is, de ebben nem vagyok annyira biztos.

2019. máj. 9. 20:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem is magas a kemoterápia óta(60-130 változó). Azt mondta a dokim, hogy akkor van gáz, ha ezres az érték, ha "csak" párszázas azt még gyógyszerezik.
2019. máj. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

tehát ha száz alatti akkor az nincs akkora gond?

Épp előbb olvastam egy 2470-es értéket.

Akkor a 71 az még nem veszélyes?

2019. máj. 9. 20:10
 3/6 anonim ***** válasza:
Még a 150-250 sem vészes csak emelkedett, olyan 4-500 már magasnak számít. A többezres meg extrém magasnak.
2019. máj. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
azthittem a sok bulizástól meg alkoholfogyasztástól van, de akkor a koleszterin is megdobhatta?
2019. máj. 9. 20:16
 5/6 anonim ***** válasza:
Ivás, zsíros kaják, gyomorrontás, gyógyszerek, gyulladás, daganat, hepatitis stb. Ezek megdobják az értéket.
2019. máj. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Varga varga válasza:

Én amikor ittam

Bekerültem a belgyógyászatira 6232 volt a ggt ém

Szép sárga voltam.de már aptszinens.

Ugyhogy nem kell félni túléltem

2022. márc. 19. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!