Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Edzés mellett milyen étrendet...

Edzés mellett milyen étrendet kell folytatom ha tömeget akarok növelni?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, 69 kg. Nagyobb tömeg és fejlettebb izomzat elérése a célom. Fehérjedús az étrendem, reggelire zabkását eszem, délre csirke(mell vagy szárny de inkább mell) nap közben alma banan és répa "nasinak" este 9 felé 4 tojásból rántotta illetve lefekvés előtt 150g túró. Vizet is iszom eleget, mégis úgy érzem nem fejlődik eléggé jól az izomzatom és a súlyom. Edzés után fehérje port is szoktam fogyasztani. Azon gondolkodtam reggelire is veszek táplálékkiegészítót illetve edzés előttire is szert teszek. Szükséges lenne? Jó az étrendem? Egy hozzáértő válaszát várom. Köszönöm!

2019. máj. 13. 11:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Biotech usa boltban segítenek
2019. máj. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a fehérje már így is elég neked, de a kalória kevés. Tömegeléshez kalóriatöbblet is kell, ch is lehet több. Egyél zöldségeket is.
2019. máj. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Plusz egy olyan kérdésem lenne, hogy 2,8%-os tejet is iszom minden nap kb fél literrel. Ez segíti a tömegnövelést?
2019. máj. 14. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!