Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Egyél minden másnap?

Egyél minden másnap?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok arról a diétát ok,hogy egy nap 500 kaloria másnap bármit ehetsz. Idővel a gyomrod összébbszűkül és fogysz. Szerintetek rossz ötlet? Már lassan 2 hete csinálom és a “nem evős” napon gyümölcsöt és zöldséget eszek! Szerintetek? Illetve tiniknek is ajánlható?

2019. máj. 14. 17:12
 1/4 A kérdező kommentje:
Diétáról*
2019. máj. 14. 17:13
 2/4 anonim ***** válasza:

tök okés.

Gondold el, az ember tudna, sőt, megfelel neki a 36 órás napciklus.

Meg nem egy gagyi gép vagyunk, akinek 3 óránként kaja kell, hanem tudja az magának tárolni szépen a dolgokat, és nem is lesz inzulin ugradozas nap mint nap.


De az evős napon sem ehetsz bármennyit.

Ha alapjáraton egy nap 1000-t kéne enned, akkor nem evős napon 500, evős napon 1500kcalod lehet.


Ha valamit beviszel a szervezetedbe, akkor az nem fog elparologni csak azért, mert tegnap nem ettél.

2019. máj. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszonom!:) ugy olvastam és lattam egy videos videojaban,hogy masnap azert ehetek barmit mert idővel majd ugyis kevesebbet fogok mert osszeszukul a gyomrom és ezert indul be a fogyas! És amit elfelejtettem,hogy mellette csinalom a 30 napos edzes tervet
2019. máj. 14. 18:07
 4/4 anonim ***** válasza:
Van youtubeon egy csajszi aki ezzel fogyott le 30 kilót, de én nem tartom egészségesnek. Inkább rendes diétát tartok edzek mellé hetente 3x 1 órát, és havonta tartok tudatosan 1db csalónapot amikor belefér egy kis cukros édesség és a kedvenc csipszeim is, másnap pedig ugyanúgy folytatom tovább a diétám. Így is leugrott 10 kg 2,5 hónap alatt. Itt tartok most, de persze még messze a cél:)
2019. máj. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!