Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Melyek az egészséges ételek...

Melyek az egészséges ételek amelyek nem hízlalnak és nem drágák? Ès hogyan kell elkészíteni őket? Mit mivel kell helyetesíteni?

Figyelt kérdés

2019. máj. 14. 20:11
 1/5 anonim ***** válasza:

A legegészségesebb ételnek nincsen elkészítési stratégiája.

Az egészség az a természetből származik, tehát mesterséges adalékmentes!

Akácvirág, zsibavirág, kerti porcsin, nyúlsóska, stb. kecsketej, fürjtojás, hogy néhány állati eredetűt is említsek.

Teljesen ingyen hozzájuthatsz mindegyikhez.

2019. máj. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A mézet és a kisüsti pálinkát elfelejtettem megemlíteni!
2019. máj. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Veszel zöldséget, gyümölcsöt a zöldségesnél, húst háztól vagy egy jó hentesnél, házi tejterméket (ha akarsz), házi tojást ismerőstől vagy a piacon, termelői mézet egy jó méhésztől. Ezeket kiegészíted pár boltban kapható alapanyaggal. Veszel egy régi szakácskönyvet, és főzöl.
2019. máj. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Veszel zöldségeket, húsokat, tojást, gyümölcsöt, olajos magvakat, tejtermékeket, hüvelyeseket, zsírt, fűszereket. Ezeket ki lehet egészíteni a változatosság kedvéért valamilyen teljes kiőrlésű kenyérrel, durum tésztával, barna rizzsel vagy más gabonafélékkel is, ha nem vagy pl beteg akkor ehetsz több szénhidrátot, bulgurt, kölest, zabot, hajdinát stb. (én speciel ezeket NEM eszem) Ha nem tudsz főzni, veszel egy szakácskönyvet. Ha megtanulod az alapokat, akkor semmi extra nincs a főzésben. Én 12 éves koromban kezdtem el főzőcskézni, nagyon hamar bele lehet tanulni. Szakácskönyv se kellett. 3 dolgot kérdeztem meg édesanyámtól: pörköltalap, rántás és a palacsinta recept:) Régebben mikor még nem tudtam a betegségemről, ettem rántással készült ételeket is, de arról már leszoktam.
2019. máj. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Melyek az egészséges ételek? Nos, nem azok, amiket ma a boltok polcain találsz.
2019. jún. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!