Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Táplálkozás

A kérdés

Hogyan ihatnék több folyadékot ha folyton pisilnem kell?

Sajnos fél liter fokyadék elfogyasztása után 10-15 percenként járok pisilni. Ritka eset hogy képes vagyok úgy meginni 2 liter vizet egy nap hogy ne így történjen és borzalmasan irritáló.

Mi az oka ennek? 2 hónapja peóbálom szoktatni a szervezetemet is a vízhez de nem sok sikertel...

26/N

Keress kérdéseket hasonló témákban: folyadék, víz, pisilés, WC, illemhely, egészség, szervezet

máj. 20. 21:26  Privát üzenet  

A válaszok
Alain Delon nevű felhasználó válasza:

Egyszerre igyál kevesebbet, de viszonylag gyakran.

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont máj. 20. 21:31 Privát üzenet
Felesleges eröltetni a sok ivást. Ja a szervezetednek egyszerűen nincs rá szüksége sehova sem akkor seperc alatt keresztül megy rajtad. Tudom én is ilyen pisis vagyol feszt pisilek főleg ha valami finomat iszok.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont máj. 20. 21:40 Privát üzenet
Menj el az urológiára, ott kiderítik, hogy miért kell ennyiszer pisilned.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont máj. 21. 08:30 Privát üzenet
Akkor már így is túl sokat iszol.

A válaszíró 54%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont máj. 21. 21:18 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Napi 2.5-3 liter folyadékot megiszok, mégis sokszor érzem szomjasnak magam?
Mennyi folyadékot fogyasztatok egy nap? És ez miből tevődik össze (víz, tej, leves, stb. )?
Attól lehet valakinek refluxa, mert nagyon kevés folyadékot fogyaszt vagy nem függ össze?
Annyi folyadekot (vizet, teat citrommal cukor nelkul) ittam hogy mar a lötyög a hasam. Ez normalis?
Napi 3,4 liter folyadékot iszok. Az sok?
Mitől lehet ez? Naponta 2,5 liter folyadékot megiszok és mégis van olyan, hogy naponta csak háromszor kell pisilnem! A folyadék tea!

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Táplálkozás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!