Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Skinny Fat vagyok melyik...

Skinny Fat vagyok melyik lenne a legjobb?

Figyelt kérdés
Sziasztok az a nagy hekyzet,hogy Skinny Fat vagyok azaz rossz a teskompozícióm. Mi lenne nekem a legjobb ha szálkásítanék vagy tömegelnék? 175cm és 65KG vagyok.

2019. máj. 21. 23:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Az az érdekes ebben a dologban, hogy hiába fogysz, akkor is marad a kis pocak, ha közben már zörög a bordád, meg ha fölszesz 10 kilót se leszel hájasabb, csak egyenletesen vastagabb tetőtől talpig. Szóval ilyen szempontból mindegy. Amit csinálnod kell: kezdj el húzódzkodni, súlyzózni, gyúrni, az változtat az összképen. És mivel - már megbocsáss, de - nem vagy valami masszív alkat, a helyedben a tömegelést választanám. (Már ha nem lány vagy.) Ha pedig rendelkezel egy deltás háttal, erős vállal, jobban elfér egy kis hasi zsír is, úgy már nem annyira rontja az összképet.
2019. máj. 22. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mindenféleképpen kockahasat szeretnék
2019. máj. 22. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!