Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miert van az hogyha valaki...

Miert van az hogyha valaki nem jut sokaig eleg tapanyaghoz mint peldaul az afrikaiak vagy a masodik vilaghaboru idejen az emberek koncentracios taborokban, es utana tuleszik magukat meghalnak?

Figyelt kérdés
2019. máj. 22. 11:46
 1/4 anonim ***** válasza:
42%

Ha valaki túl sok vizet nyel (pl bele esik a vízbe) abba is bele lehet halni. A gyomorban túl sok víz van, a gyomor nem bírja az el.


Ha valaki sokáig nem eszik megfelelö ételeket, a gyomorban a lebontó baktériumok is hiányoznak hozzá. Pl vegetáriánus gyerekek akik még soha nem ettek hús simán bele halhatnak egy szelet rántotthúsba.

2019. máj. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 lilla64 válasza:
100%
Megreped a gyomorfal.
2019. máj. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Nem tudom mennyire köthető ide a példa, de én másfél hónapja candida diétázom. Többek között no cukor, tej, fehérliszt és ecet. Pont most hétvégén volt az egyik legjobb barátom legénybúcsúja, úgyhogy volt egy kis szolid ivászat olyan trash kajákkal karöltve, mint chipsek és hamburger. Mondanom sem kell, hányás-hasmenés lett a dologból másnapra. Valószínűleg elszokott a szervezetem a fenti dolgoktól és mivel túl sokat vittem be belőlük rövid idő alatt, ezért vasárnapra teljesen kicsináltam magam.
2019. máj. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mert a szervezetük nincs hozzászokva, nem tudja feldolgozni és lebontani a táplálékot. Gyakorlatilag mérgezés.
2019. jún. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!