Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Táplálkozás

A kérdés

Azok az emberek akik egészségesen táplálkoznak, azok a káros szenvedélyeket (alkohol, dohányzás, drog) is kerülik?

Keress kérdéseket hasonló témákban: táplálkozás, egészség, életmód

máj. 23. 20:11  Privát üzenet  

A válaszok
Igen, mert nem kívánják.

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont máj. 23. 20:12 Privát üzenet
Igen, szerintem drogozni és cigizni csak a tudatlan emberek szoktak. Az alkoholt inni meg ha mértékkel teszi az ember, és nem béna házipálinkát iszik, akkor semmi baja nem lesz, meg sem terheli a máját

A válasz 69%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont máj. 23. 20:22 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Lehetséges, hogy nem leszek függő?
Mi az oka annak, hogy ilyen egészségtelen nép a magyar?
Aftával kapcsolatos kérdés?
Fogtömés után, mennyi idő múlva lehet enni meg miegymás dolgot?
Az alkohol es a dohanyzas milyen uton akadalyozza meg a szervezet fejlodeset es novekedeset? Azt tudom hogy akadalyozza. Arra vagyok kivancsi foleg hogy az alkohol tulajdonkeppen...
Mandulaműtét után egy hónappal? Mikor lesz teljesen jó?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Táplálkozás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!