Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Lehet attól bajom ha folyamato...

Lehet attól bajom ha folyamatosan étel-ecetet fogyasztok?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem az ecet ízét. De nem almaecetre, hanem egyszerű bolti ételecetre gondolok, amellyel pl. a főzeléket ízesítjük, vagy a salátát esszük. Hagymára szoktam önteni, és csak a hagymát eszem ki belőle, tehát ecetet csak annyit fogyasztok amit a hagyma felszív vagy ami a villára rámegy. Nem higítom vízzel. Hosszú távon lehet belőle bajom? Tudom hogy az almaecet egészségesebb, de annak az íze nem jön be. Az olyan savanyú borra emlékeztet.
2019. jún. 4. 17:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindenféle higítás nélkül? Hosszú távon biztosan, ha rendszeresen eszed. Azt írod, folyamatosan. Hát akkor tuti, hogy előbb-utóbb árt a gyomrodnak. Még elképzelni sem tudom, milyen higítás nélkül ecetet enni, tök mindegy, mire öntöd rá. Akár 10, akár 20%-os, káros! Ezt az étkezési ecetet nem tömény fogyasztásra találták ki.
2019. jún. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
heti 1x-2x szoktam fogyasztani. De akkor ezek szerint le kéne állnom vele....
2019. jún. 4. 21:57
 3/4 A kérdező kommentje:
Egyébként 8% szokott lenni ráírva a flakonjára.
2019. jún. 4. 21:58
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, hosszútávon káros.
2019. jún. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!