Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 19 éves srác vagyok, de...

19 éves srác vagyok, de sajnos csak 60kg. Várható változás a testsúlyomban?

Figyelt kérdés
Elég cikinek érzem a súlyomat. Kondizni nem szeretnék mert így is sportolok (box), tehát várható hogy természetes módon fog gyarapodni a súlyom?

2019. jún. 5. 09:56
 1/9 anonim ***** válasza:
30%
Igen. A testsúlyod az egész életed során változni fog. Ha többet eszel, és keveset mozogsz, akkor hízni fogsz. Ha nem eszel, akkor rondán lefogysz. Ha rendesen eszel, és sokat sprortolsz, akkor erős atlátatermeted lehet.
2019. jún. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tehát box és rendes étkezés mellett lehetek a súlyom is növekedhet? Nekem nem számít mennyire vagyok izmos, boxolni is azért járok mert élvezem és megtudom védeni magam. Szimplán csak annyit szeretnék hogy felnőtt létemre végre elérjek egy férfias testsúlyt.
2019. jún. 5. 10:10
 3/9 anonim ***** válasza:
47%
akkor egyél többet
2019. jún. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Mr.Q77 ***** válasza:

19 éves vagy 60 kg de milyen magas vagy, mert így önmagában ez az adat semmit nem mond.

Magasságod megállasodott vagy még növésben vagy? (milyen sűrűn méred magad?)

2019. jún. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
180 cm magas vagyok.
2019. jún. 5. 13:58
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem 18 évesen minden barátom ennyi volt. Most 40 évesen hatalalmas sörhasuk van. 😁

Nyugi nem maradsz ilyen. Sportolj, egyél rendesen.

2019. jún. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2019. jún. 5. 14:22
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha sportolsz, akkor biztos izmos is leszel, (persze nem mesterségesen!), az pedig sokkal jobban mutat, mintha kövérebb lennél.Olyan súlyúnak kell lenned, mint a magasságod a 100 cm után. Ha 170 cm vagy, akkor 70 kg a normális testsúly. Lányoknál mínusz 10.
2019. jún. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is ilyen voltam, hiába ettem, gyúrtam akármennyit, 30 éves koromban is még csak 180/65 voltam. De aztán megindult a változás, 35 évesen már közel 90 kiló voltam. Vállas, izmos, combos, és enyhén pocakos, de jól van ez így...
2019. jún. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!