Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Gluténérzékenység?

Gluténérzékenység?

Figyelt kérdés
17,18 éves koromban figyeltem fel hogy egyre többet volt "hasmenésem" nagyon világos barna lágy gyakori székelés, gyomorgörcs puffadás telítetség érzet a hasamnál időszakos van amikor 5 hónapig semmi bajom valamikor meg 1 héten keresztül rosszul vagyok, lehetséges h glutén érzékeny lennék? ha igen akkor miért csak szakaszosan jelentkezik a probléma?

2019. jún. 5. 15:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért pont a gluténra gondolsz? Ezer féle más bajod is lehet. Menj el ételallergia vizsgálatra és ott kiderül.
2019. jún. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
a laktózt már teszteltük és nem az a bajom, direkt leáltam vele 3-4 napon keresztül de a tünetek maradtak, és azon a 3 napon csak rántotthúst ettem rizsel lényegében
2019. jún. 5. 16:42
 3/5 anonim válasza:
100%
Lehet tejfehérje is, nem csak laktóz. A gluténérzékenysénél ha glutént eszel, folyamatosan vannak problémáid vele. Diéta elkezdése után nekem egy hónap alatt normalizálódott az emésztésem, szóval ennek kell idő. Szerintem is menj el vizsgálatra.
2019. jún. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
vegateszt.hu
2019. jún. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Crohn is lehet
2019. okt. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!