Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan lehetne teltebb,...

Hogyan lehetne teltebb, kerekebb arcom?

Figyelt kérdés
Pár éve lefogytam majdnem 20 kg-t, és ez az arcomon is nagyon meglátszik. Míg régen szép, kerek, babaarcom volt, most beesett és csontos. Olyan vékony lett, hogy úgy nézek ki, mintha egy betegségben szenvednék. Olvastam olyanokat, hogy kenjek az arcomra hidratálót minden nap, vagy aloe vera gélt. Őszintén, már annyira kétségbeesett vagyok, hogy krémeket is kipróbálnék. Mit tegyek?

2019. jún. 7. 21:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Semmit, valószínűleg genetikai dolog. De tehetsz az egészségesebb arcbőrért, vitaminokkal, ilyesmikkel. Hogy legalább a színed rendben legyen.
2019. jún. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha felszednél pár kilót, lehet, hogy jobb lenne - ha most túl vékony vagy. Az időt viszont nem tudod visszafordítani vagy megállítani, pár év alatt tud az ember arca elég látványosan változni (mondhatnám, hogy mind öregszünk, és az életmódunk is meglátszik rajtunk, de nem tudom, hány éves vagy és milyen az életmódod, táplálkozásod). Krémekkel szerintem nem lehet nagy változást elérni, esetleg kozmetikai kezeléseknek nézz utána. A krémek és az otthoni bőrápolás annyiban segíthet, hogy ne legyen még rosszabb a helyzet, lassabban alakuljanak ki ráncok.
2019. jún. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!