Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ti hány kalóriát esztek kb?

Ti hány kalóriát esztek kb?

Figyelt kérdés

Írjatok nemet, kort, magasságot, tömeget, illetve hogy mennyit mozogtok heti szinten (edzés + munka)!


És mik a fő táplálékforrásaitok?

Mennyi kb a testzsírotok?



2019. jún. 9. 09:33
 1/3 Bzs03 ***** válasza:

16 eves, lany, 161cm, 57kg,

Nem kaloriat szamolok makrot 80-90gfeherje, 30-45g zsir, 125-175g szenhidrat(attol fugg milyen nap)

Heti 5edzes(2sajattestsulyos+sulyzos,2kardio,1pilates)

Ha ezt kaloriara kene kifejezni kb. 1600-1800lehet nem tom.

Testzsirszazalekom 22%

Fo taplalek:

-ch:koles,quinoa,amarant,rizslisztes zsemle,zab, zoldsegek, koleses/kukoricas abonett,banan, bogyos gyumolcsok

-feherje: csirke, hal, pulyka es sonka, rizsfeherjepor, absorice feherjeszelet, tojasfeherje

-zsir:tojassargaja, olajos magvak, karaj, kacsamell(ez utobbi ketto feherjet is tartalmaz),olajos halak

2019. jún. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A makrókkal együtt a kalóriát is számolod. ;)

Amit leírtál, az olyan 1000-1500 kalória. Köszi a választ. Amúgy mi a célod az edzéssel, izmosodni akarsz, vagy csak simán egészségesen akarsz élni?

2019. júl. 18. 16:56
 3/3 anonim ***** válasza:

Első, te hogy nem fogsz el ennyi edzés és ekkora kalóriamennyiség mellett?

Én tömegnövelni szeretnék, mert veled egy magas vagyok, de 42 kg. Én 1700 kcal-t eszem úgy, hogy semmit nem csinálok :D Ha edzem 2000.

Te szinten tartottál, vagy fogyni szerettél volna?

2020. aug. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!