Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nem hízok, mit tanácsoltok...

Nem hízok, mit tanácsoltok mit tegyek?

Figyelt kérdés

174 cm, 60 kg vagyok. A problémám az lenne, hogy a bevitt táplálék ellenében nem hízok. A mennyiség olyan 3000 kcal körül van naponta, eszek gyümölcsöket, felvágottakat, húsokat, és napi 1,5-2 liter víz mindig meg van. Azért írom ezt a kérdést mert felfigyeltem rá, hogy több kollégám aki nálam jelentősen nehezebb (80-90kg) kevesebbet eszik mint én, és elhízásra panaszkodnak, én pedig ha kicsit kevesebbet eszek rögtön 1-2 kilóval kevesebb vagyok.Kérem kíméljenek az olyan válaszok, hogy örüljek neki, mert nem örülök, semmi megjelenésem nincs, gyerek számba vesznek. Életkorom:21

Mit tudnátok tanácsolni? Érdekelnének esetleg a ti tapasztalataitok, tanácsaitok.


Köszönöm!



2019. jún. 11. 10:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha sehogy se hízol az már lehet genetikai háttér miatt. Azért annak a 3000kalóriána elégnek kellene lennie hozzá.

Amúgy szerintem arányos a magasságod és a súlyod , az összes rokonom magas még nálad is és egyik se éri el a 80 kilót.

2019. jún. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1 vagyok .

Csak azért mert "semmi megjelenésem ,gyerek számba vesznek" azért én nem hízlalnám magam olyan vagyok amilyen és ez így van jól , te teljesen arányos vagy.

2019. jún. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Skatebird ***** válasza:
Testtömegnövelőkkel való edzést próbáltad már?
2019. jún. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez genetika, nem tudsz ellen mit tenni.
2019. jún. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!