Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hányinger az olajtól?

Hányinger az olajtól?

Figyelt kérdés
Egy ideje felfigyeltem rá, hogy a napraforgóolajtól égett a gyomrom rendszeresen. Lecseréltem kókusz- és olívaolajra, de mégsem lett jobb a helyzet. Ezeken kívül bármi olyat eszem, amiben zsír, olaj vagy margarin van azonnal hányingerem lesz és émelyegni kezdek. Próbálom kerülni, de bármilyen kis mennyiségben fogyasztom (pl. egy kis kocka csoki) akkor is rosszul leszek. Orvosnál jártam, semmit nem talált. Bármi ötletet szívesen fogadok, hogy mitől lehet és esetleg mivel lehetne egyhíteni.
2019. jún. 11. 12:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Azon kívül, hogy próbálod kerülni az olajos ételeket, nekem sem jutott eszembe semmi más. Az orvos mit vizsgált pontosan? A májműködésed rendben van?
2019. jún. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!