Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi lehet a problèma?

Mi lehet a problèma?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Azert irok, mert van nemi egeszsegugyi problemam es szeretnem tudni, hogy volt e mar valakinek hasonlo es hogy o nem e tudna segiteni. Szoval az a helyzet, hogy sok helyen pattanasos a borom, allandoan puffadok, nem minden etelt kivanok, nagyon faradt szoktam lenni es verszegeny vagyok. sanszos hogy valamit nem tudok megemeszteni, ugyanis keves a szervezetemben a vas es a verzsir. Voltam orvosnal, elkuldott. nem tudom mi lehet a problema, volt mar valakinel ilyen? egyebkent 28 eves no vagyok ds heves megyeben lakom.(varost direkt nem irok). gyerekem nincs, de a parommal terveznenk, ugyanakkor amig ilyen az egeszsegem addig nem vallalnank. orvost is havasolhattok, barhol az orszagban, ha jo es segit. koszonom


2019. jún. 12. 17:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Bármelyik gasztroenterológus tud segíteni. Vasat amúgy vény nélkül szedhetsz, a verzsír meg nem érdekes, akkor lenne baj, ha sok lenne.
2019. jún. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Lehet hogy valamilyen étekintolarenciád van (glutén, tej,stb.lehet) gatroenterológus segíthet, illetve vérvételre is elmehetnél (én a synlabot ajánlanám, ott ki lehet választani hogy milyen érzékenységet nézzenek meg nálad, egyszerre lehet többet is, a honlapukon megnézheted)
2019. jún. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
2es voltam, szerintem a glutént mindenképp nézesd meg, mert nekem nagyon gyanús
2019. jún. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!