Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Táplálkozás

A kérdés

Mi lehet a problèma?

Sziasztok!

Azert irok, mert van nemi egeszsegugyi problemam es szeretnem tudni, hogy volt e mar valakinek hasonlo es hogy o nem e tudna segiteni. Szoval az a helyzet, hogy sok helyen pattanasos a borom, allandoan puffadok, nem minden etelt kivanok, nagyon faradt szoktam lenni es verszegeny vagyok. sanszos hogy valamit nem tudok megemeszteni, ugyanis keves a szervezetemben a vas es a verzsir. Voltam orvosnal, elkuldott. nem tudom mi lehet a problema, volt mar valakinel ilyen? egyebkent 28 eves no vagyok ds heves megyeben lakom.(varost direkt nem irok). gyerekem nincs, de a parommal terveznenk, ugyanakkor amig ilyen az egeszsegem addig nem vallalnank. orvost is havasolhattok, barhol az orszagban, ha jo es segit. koszonom

jún. 12. 17:22  Privát üzenet  

A válaszok
Bármelyik gasztroenterológus tud segíteni. Vasat amúgy vény nélkül szedhetsz, a verzsír meg nem érdekes, akkor lenne baj, ha sok lenne.

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont jún. 12. 17:30 Privát üzenet
Lehet hogy valamilyen étekintolarenciád van (glutén, tej,stb.lehet) gatroenterológus segíthet, illetve vérvételre is elmehetnél (én a synlabot ajánlanám, ott ki lehet választani hogy milyen érzékenységet nézzenek meg nálad, egyszerre lehet többet is, a honlapukon megnézheted)

# 2/3Időpont jún. 13. 09:08 Privát üzenet
2es voltam, szerintem a glutént mindenképp nézesd meg, mert nekem nagyon gyanús

# 3/3Időpont jún. 13. 09:10 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A búza-glutén-érzékenység manapság divat, vagy tényleg sok embernek probléma? Több olyan ismerősöm is diétázik, akinél nem mutatták ki laborlelettel az érzékenységet.
Van olyan, hogy valaki glutén vagy laktóz érzékeny de nem mindig jelenik meg a probléma?
Ha altalanosaggban nem eszem minden nap zoldseget es vagy gyumolcsot az nagy problema lehet?
Mitől nőtt meg a hasam?
Az nagy probléma, ha egy nap csak egyszer eszem, de akkor bőségesen?
Mit lehet tenni vécézési probléma ellen?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Táplálkozás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!