Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 3 hónapja nem iszok tejet,...

3 hónapja nem iszok tejet, mert rosszul érzem magam tőle, pedig kívánom. Időközben terhes lettem. Lehet a kettő között összefüggés?

Figyelt kérdés
2010. júl. 8. 20:06
 1/5 anonim ***** válasza:
67%

lehet.

am meg, gratulálok terhes vagy! (és most valóban:D)

2010. júl. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Ennyi? Akarsz még valamit közölni?
2010. júl. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem meg laktóz érzékeny vagy, és nincs összefüggés a kettő között. Az hogy pont a tejet kívánod, az lehet a terhességeddel van összefüggésbe, de más nem. Inkább ne igyál tejet, ha elkerülheted.Jó babavárást kívánok neked.
2010. júl. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

terhes vagy:kell a kálcium nem is kevés,ezért kívánod a tejed.lehet,hogy laktózérzékeny lettél vagy régóta nem ittál tejet és nem szokta meg még a gyomrod vagy már sokalja a szervezeted és ezért vagy rosszul tőle.nekem is vannak ilyen időszakaim,hogy kívánom és nincs tőle bajom,aztán nem kívánom,majd kívánom de nem tudom meginni.(én nem vagyok terhes)


PS:boldog babavárást:)

2010. júl. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek :) hát esetleg iszok laktózmentes tejet, ha más nincs. Második válaszoló: ha nem tudsz okosat mondani mit szájalsz bele? Többieknek kösz a támogatást !
2010. júl. 9. 05:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!