Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Van olyan, hogy valaki inkább...

Van olyan, hogy valaki inkább húsevő, más meg növény?

Figyelt kérdés
Gyakorlatilag mindennap eszek húst, anélkül nem teljes nekem egy főétkezés. Ha salátát eszek, mármint nagy adagot, nem csak köretként, akkor utána egész nap fáj a hasam és puffadok. De eszek minden nap zöldséget és gyümölcsöt is, csak nagyobb adagban nem bírom. Ez minden embernél más? Van, aki pedig a sok hústól lenne rosszul?

2019. jún. 16. 15:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem pl. előfordul olyan nap, hogy egyenesen undorodom a hústól, másnap meg egyenesen kívánom a húst.
2019. jún. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kinek mihez van szoktatva a szervezete.

Egy vegán vígan elvan növényi étrenden, de mondjuk egy tejes banánturmixtól összefosná magát.

Más ember meg naponta fogyaszt tejtermékeket, de lehet hogy az illetőnek meg a hüvelyesek okoznak bélgörcsöket.

Szóval a kérdésre a válasz igen, de ez tényleg inkább attól függ, hogy életed során mihez szoktattad a szervezetedet, mert a szokásos étrendedhez termeli az enzimeket. Ha valami olyasmit eszel, amit sose szoktál és összetételében merőben más a tested számára megszokottól, attól rosszul is lehetsz akár.

2019. jún. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én vegán vagyok, csak növényt eszem és abszolút elvagyok vele
2019. jún. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!