Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hova forduljak segítségért?

Hova forduljak segítségért?

Figyelt kérdés

17 éves leszek, 1 éve járok pszichológushoz. Mindig is problémáim voltak az evéssel. Óvódában kezdődött azzal, hogy piszkáltak amiatt, hogy finnyás voltam. Már akkor vegetáriánus akartam lenni, de nem engedték. Megesett, hogy akararom ellenére is betömték a számba az ételt. Ez folytatódott általános iskolában. Most gimiben még mindig nehéz, egyre nehezebb. Viszont itt már akkor kellemetlenül érzem magam, ha megkínálnak valamivel.

Ami a fő probléma, hogy van hogy napokig nem tudok enni semmit, mert ahogy a számhoz emelem az élelt, iszonyatosan hányingerem lesz. Tavaly volt hogy 2 hétig egy falatot se nyeltem, akkor le is állt a menstruációm.

Az alakommal nincs bajom. Régebben sokan bántotak hogy deszka vagyok, de mára már nem zavar.

BMI értékem: 17,2 (160cm és 44kg)



2019. jún. 21. 12:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha a mostani pszochológus nem segít, váltani kell.
2019. jún. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
pszichológus
2019. jún. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
17,2 elég alacsony... Keress egy jó dietetikust. Meg lehet csinálni vegetáriánus étrendet is szépen, nyilván jobb ha eszünk húst, de ha rosszul vagy tőle nincs mit tenni, csak kell helyette más tápanyag, ami helyettesíti. Ha ez ilyen régre vissza menő azt nem feltétlen tudja megoldani egy sima pszihológus, a dietetikus meg úgyis tudja, ha klinikai lenne az eseted. Jobbulást, egy dietetikus biztosan segít :)
2019. jún. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!