Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Epeműtét után tudnátok diétás...

Epeműtét után tudnátok diétás recepteket ajánlani?

Figyelt kérdés
Szerdán műtöttek epével, és a kórházban a diatetikustol csak egy általános listát kaptam hogy mit ehetek, viszont vannak különbözö szakaszok h mit melyik naptol lehet enni. A neten viszont össze vissza van, ami amelyik oldalon a sajtot a 3 naptol irja van amelyiken az 5naptol a korházban viszont másnap azt kaptam vacsorára. Nem szeretnék összevissza mindent enni, ezért hátha van valaki akinek van bevált receptje van valami bővebb tájékoztatót kapott.

2019. jún. 22. 10:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Az a csoda, hoggy ennyit kaptál... Anyukámat is most műtötték és annyit mpndtak diétázzon, de higy mit azt már találja ki maga. Nekem a kedvenc epés kajám a sárgarápa főzelék. Próbáld ki mindenképp. Azt bármikor eheted :)
2019. jún. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Meg csirkemell az is jó nagyon. Igazából az a lényeg higy továbbra se egyél nagyon zsíros dolgokat, de amugy egyre inkább bármit ehetsz ugyan úgy, mint előtte, egy normális mennyiségen belül
2019. jún. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!