Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 2 hete elkezdtem egészségesen...

2 hete elkezdtem egészségesen táplálkozi. Semmi finomított cukor (csak gyümölcs), semmi fehér liszt. Pékárúból kevés, az is teljes kiőrlésű. Azóta viszont folyamatosan éhes vagyok, eszem. Ez normális? Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Körülbelül félóra - óránként megéhezem. :-(


Állandóan éhes vagyok és eszem.

Kb. napi 3x húsfélét is (csirke, pulyka, hal, sertés, marha). Májat is eszem kb. 2 naponta. Feldolgozott hústerméket (sonka, szalámi stb. nem eszem).

Rengeteg zöldséget, gyümölcsöt. Zöldségből sok borsót, lencsét, babot, mert azt hittem, az "jobban eltelít", de nem. Banánból is kb. napi fél kg biztos elfogy. Plussz a többi: alma, barack, répa, brokkoli, meggy stb. mikor mi.

Tejtermékből tej, natúr joghurt, kefír, túró, mozarella, feta sajt.

Tojást kb. napi 3-5 db, sütve vagy főzve.

Rizsből barna rizs. Néha bulgur.

Tésztát egyáltalán nem eszem. Napi 2x valami teljes kiőrlésű, sokmagvas pékárú. (Fél bagett vagy 1 szelet kenyér.)

Szoktam még natur zabpelyhet.



Mit csinálok rosszul?

Szinte állandóan eszem mégis folyton éhes vagyok.


2019. jún. 25. 15:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Tésztát (durum, tk.) ami eltelít és lassú felszívódású jó kis zöldséges raguval pl., nem mersz enni, de napi fél kg banánt betolsz?:D

Itt kezdődnek a problémák.

Keress fel egy dietetikust.

2019. jún. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A gyümölcsökben nagyon sok cukor van! Nem beszélve a banánról. A hüvelyesek is elég magas glikémiás index-el rendelkeznek. Sok a napi 5 tojás!


Talán lehet, hogy kell egy kis idő míg a szervezeted megszokja az átállást.

2019. jún. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fél kiló banán egyenlő azzal mintha megennél egy tábla csokit, lehet hogy még keveset is mondok ezzel.
2019. jún. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez az étrend egy fos.
2021. júl. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!